aktualności i wydarzenia


2021-03-19

Do czego służą manometry glicerynowe?


Do czego służą manometry glicerynowe?Do czego służą manometry glicerynowe?Do czego służą manometry glicerynowe?
Zaktualizowano 05.05.2023 Manometry są elementem tak zwanej techniki pomiarowej. Służą do pomiaru ciśnienia cieczy w układach hydraulicznych. Manometry pomagają zdiagnozować pracę układu i sprawdzić, czy ciecz przepływa w nim pod odpowiednim ciśnieniem. Wszelkie nieprawidłowości ciś... więcej»

2021-02-26

Złączki pneumatyczne w naszej ofercie


Złączki pneumatyczne w naszej ofercieZłączki pneumatyczne w naszej ofercieZłączki pneumatyczne w naszej ofercie
Złączki pneumatyczne wtykowe to najbardziej uniwersalne elementy stosowane w instalacjach pneumatycznych. Służą do łatwego, bardzo szybkiego i wielokrotnego podłączania przewodów i węży pneumatycznych do odbiorników. Oferta naszej firmy zawiera wtykowe złączki pneumatyczne, które ... więcej»

2021-02-22

Do czego służy rozdzielacz hydrauliczny?


Do czego służy rozdzielacz hydrauliczny? Do czego służy rozdzielacz hydrauliczny? Do czego służy rozdzielacz hydrauliczny?
Rozdzielacz hydrauliczny to urządzenie, którego zadaniem jest ustalenie kierunku w którym przepływać ma ciecz stosowana w układzie hydraulicznym (funkcja wywrotu). Przy jego pomocy możemy sterować siłownikami oraz silnikami hydraulicznymi. Natomiast jeżeli z jakiegoś powodu nastąpi nagł... więcej»