aktualności i wydarzenia


2021-02-18

Armatura do węży przemysłowych


Armatura do węży przemysłowychArmatura do węży przemysłowychArmatura do węży przemysłowych
Węże przemysłowe stanowią nieodzowną ofertę naszego asortymentu, dlatego nie może w niej zabraknąć także armatury przemysłowej. W stałej sprzedaży posiadamy złącza kłowe typu GEKA, które mają zastosowanie w instalacjach wodnych czy w budownictwie. Budowa tego typu złącza opiera s... więcej»

2021-01-30

Modele zakuwarek do węży hydraulicznych


Modele zakuwarek do węży hydraulicznych Modele zakuwarek do węży hydraulicznych Modele zakuwarek do węży hydraulicznych
Zaktualizowano 28.02.2023 Zakuwarka do węży hydraulicznych to niezbędne wyposażenie każdego warsztatu zajmującego się hydrauliką siłową. Dziś poznamy bliżej zakuwarki Uniflex oraz ich przykładowe modele. Ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji maszyn stawia firmę Uniflex w gronie... więcej»

2021-01-25

Rola szybkozłączy w układzie hydraulicznym


Rola szybkozłączy w układzie hydraulicznymRola szybkozłączy w układzie hydraulicznymRola szybkozłączy w układzie hydraulicznym
Szybkie łączenie przewodów hydraulicznych jest bardzo ważne m.in. w przypadku awarii czy wymiany przewodu. Szybkozłącza hydrauliczne służą do szybkiego, łatwego i pewnego wykonywania rozłączalnych połączeń w układach hydraulicznych. Służą także do zabezpieczenia danego układu hy... więcej»