+48 665 820 777
(Serwis węży 24h)

aktualności i wydarzenia


2019-06-21

Awarie hydrauliki siłowej to nasza specjalność


Awarie hydrauliki siłowej to nasza specjalnośćAwarie hydrauliki siłowej to nasza specjalnośćAwarie hydrauliki siłowej to nasza specjalność
Awarie hydrauliki siłowej zdarzają się. Bardzo często dochodzi do awarii pomp hydraulicznych, pęknięcia przewodu hydraulicznego, siłowników hydraulicznych czy zaworów hydraulicznych. Przyczyny mogą być różne i mogą być spowodowane błędem człowieka lub złą jakością materiału z ... więcej»

2019-05-30

Wytrzymałe w każdych warunkach pracy – węże teflonowe


Wytrzymałe w każdych warunkach pracy – węże teflonoweWytrzymałe w każdych warunkach pracy – węże teflonoweWytrzymałe w każdych warunkach pracy – węże teflonowe
Nikt nie ma wątpliwości, iż wszystkie produkty wykonane z teflonu należą do wyjątkowo wytrzymałych. Najczęściej też wykorzystywane są do pracy w bardzo trudnych warunkach ze względu na swoje właściwości takie jak: szeroki zakres temperatur roboczych wyjątkową odporność chem... więcej»

2019-05-27

Bogata oferta pneumatyki


Bogata oferta pneumatykiBogata oferta pneumatykiBogata oferta pneumatyki
Pneumatyka zajmuje się praktycznym wykorzystywaniem urządzeń, w których przekazywanie energii oraz jej sterowanie odbywa się za pomocą sprężonego powietrza. Sprężone powietrze pełni rolę czynnika roboczego. Oferta urządzeń pneumatycznych w naszej ofercie jest bogata i ciekawa. Star... więcej»