aktualności i wydarzenia


2020-11-23

Węże hydrauliczne marki MultiPRESS


 Węże hydrauliczne marki MultiPRESS Węże hydrauliczne marki MultiPRESS Węże hydrauliczne marki MultiPRESS
Zaktualizowano 28.03.2023 MultiPRESS to nazwa węży hydraulicznych naszej własnej marki. Te węże powstały z myślą o tym, żeby dostarczyć naszym klientom kompleksową ofertę węży hydraulicznych typu 1SN/1SC, 2SN/2SC, 4SP, 4SH oraz węży wzmocnionych SUPER 2K. MultiPRESSy są w stanie o... więcej»

2020-11-19

Obróbka metali CNC w naszej ofercie


Obróbka metali CNC w naszej ofercieObróbka metali CNC w naszej ofercieObróbka metali CNC w naszej ofercie
Obróbka metali CNC to kolejna nowa usługa, którą wykonujemy w naszym zakładzie w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8. Obróbka metali to standardowe procesy, które wykonuje się w najczęściej w celu zmiany kształtów, wymiarów czy właściwości materiału. Podział obróbki metali dzielimy m.... więcej»

2020-10-30

Bezpyłowe cięcie przewodów hydraulicznych


Bezpyłowe cięcie przewodów hydraulicznychBezpyłowe cięcie przewodów hydraulicznychBezpyłowe cięcie przewodów hydraulicznych
Przecinarki do węży hydraulicznych to maszyny służące do profesjonalnego cięcia wszystkich typów węży hydraulicznych. W trakcie cięcia węży hydraulicznych ważne jest, aby do środka nie przedostały się zanieczyszczenia, które mogłyby uszkodzić cały układ hydrauliczny. Dlatego stw... więcej»

2020-10-26

Profesjonalna produkcja przewodów i siłowników hydraulicznych


Profesjonalna produkcja przewodów i siłowników hydraulicznych  Profesjonalna produkcja przewodów i siłowników hydraulicznych  Profesjonalna produkcja przewodów i siłowników hydraulicznych
Nasza firma produkuje przewody hydrauliczne w oparciu o komponenty m.in. marki Vitillo. Włoski producent specjalizuje się w produkcji niezawodnych w hydraulice siłowej zakuć do węży hydraulicznych, elementów złącznych, tulei czy węży hydraulicznych. Własna produkcja przewodów hydraulicz... więcej»

2020-10-20

Kompleksowa oferta elementów hydrauliki siłowej


Kompleksowa oferta elementów hydrauliki siłowejKompleksowa oferta elementów hydrauliki siłowejKompleksowa oferta elementów hydrauliki siłowej
Hydraulika siłowa to najważniejszy obszar naszej działalności. Działamy na rynku krajowym i zagranicznym zaopatrując naszych klientów w najwyższej jakości elementy do hydrauliki siłowej firm: Vitillo, Rastelli, Eaton, Exitflex, DNP. Ponadto nasza firma jest Autoryzowanym Dystrybutorem firm... więcej»

2020-09-30

Maszyny do produkcji przewodów marki Uniflex


Maszyny do produkcji przewodów marki UniflexMaszyny do produkcji przewodów marki UniflexMaszyny do produkcji przewodów marki Uniflex
Nasza firma dostarcza najwyższej jakości maszyny do produkcji przewodów hydraulicznych niemieckiego producenta firmy UNIFLEX, która jest światowym liderem w produkcji następujących produktów: zakuwarek do węży hydraulicznych skórowarek do węży hydraulicznych bezpyłowych przecina... więcej»