aktualności i wydarzenia


2020-06-18

Nowość w naszej ofercie - węże hydrauliczne Exitflex typu 2SC GŁADKIE


Nowość w naszej ofercie - węże hydrauliczne Exitflex typu 2SC GŁADKIENowość w naszej ofercie - węże hydrauliczne Exitflex typu 2SC GŁADKIENowość w naszej ofercie - węże hydrauliczne Exitflex typu 2SC GŁADKIE
Nowość w naszej ofercie!!! Z przyjemnością informujemy, że rozszerzyliśmy naszą ofertę na węże dobrze znanej i sprawdzonej marki Exitflex. W ramach przypomnienia Exitflex to szwajcarski producent wyspecjalizowanych produktów takich jak m.in. węże hydrauliczne, termoplastyczne i ... więcej»

2020-05-30

Profesjonalne usługi hydrauliki siłowej


Profesjonalne usługi hydrauliki siłowejProfesjonalne usługi hydrauliki siłowejProfesjonalne usługi hydrauliki siłowej
Miło nam Państwu zaprezentować nasze wszystkie usługi z zakresu hydrauliki siłowej wykonywane bezpośrednio w naszej firmie w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8. Nasza działalność w branży hydrauliki siłowej trwa już kilka lat, dlatego możemy zaoferować naszym klientom najwyższej jakości... więcej»

2020-05-26

Produkcja przywodów stalowych - gięcie rur CNC


Produkcja przywodów stalowych - gięcie rur CNCProdukcja przywodów stalowych - gięcie rur CNCProdukcja przywodów stalowych - gięcie rur CNC
W naszej ofercie znajdą Państwo również profesjonalne i kompleksowe usługi produkcji przewodów stalowych z wykorzystaniem technologii gięcia CNC. Główne zalety to wysoka dokładność i powtarzalność. Zakres naszych możliwości obejmuje gięcie profili okrągłych, kwad... więcej»