aktualności i wydarzenia


2020-08-31

Aprobata techniczna węży hydraulicznych


Aprobata techniczna węży hydraulicznychAprobata techniczna węży hydraulicznychAprobata techniczna węży hydraulicznych
Aprobata techniczna to pozytywna opinia techniczna danego wyrobu, która stwierdza jego przydatność do użycia. Najczęściej dokonywana jest na podstawie badań, oględzin, opinii ekspertów czy obliczeń technicznych z zastosowaniem przepisów obowiazujących w danym kraju. Aprobatę wydaje się... więcej»

2020-08-20

Niezawodne tuleje zaciskowe do węży


Niezawodne tuleje zaciskowe do wężyNiezawodne tuleje zaciskowe do wężyNiezawodne tuleje zaciskowe do węży
Nasza firma dostarcza swoim klientom tuleje zaciskowe do węży hydraulicznych włoskich producentów: Vitillo: to włoski producent zakuć, elementów złącznych i węży hydraulicznych. Tuleje Vitillo są znane w całej Europie i wyróżniają się swoją niesamowitą plastycznością, a co ... więcej»

2020-06-30

Niezawodne węże hydrauliczne


Niezawodne węże hydrauliczneNiezawodne węże hydrauliczneNiezawodne węże hydrauliczne
Węże hydrauliczne to jeden z naszych handlowych priorytetów. Posiadamy największy w Polsce magazyn węży hydraulicznych marek: Vitillo, Exitflex oraz MulitPRESS. Węże hydrauliczne służą do przesyłu mediów roboczych takich jak olej hydrauliczny, smary czy też woda. Węże zasilają maszy... więcej»

2020-06-25

Elementy złączne hydrauliki siłowej


Elementy złączne hydrauliki siłowejElementy złączne hydrauliki siłowejElementy złączne hydrauliki siłowej
Dostarczamy szeroki asortyment elementów złącznych hydrauliki siłowej.Nasza firma postawiła na wysokiej jakości produkty światowych producentów. Do naszych głównych dostawców należy włoska firma Rastelli Raccordi, która specjalizuje się wydajnych rozwiązaniach hydrauliki siłowej od ... więcej»

2020-06-20

Bogata oferta maszyn i urządzeń Uniflex


Bogata oferta maszyn i urządzeń UniflexBogata oferta maszyn i urządzeń UniflexBogata oferta maszyn i urządzeń Uniflex
Nasza firma jest Autoryzowanym Dystrybutorem maszyn i urządzeń firmy Uniflex. Niemiecki producent maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych znany jest ze swojej solidności, niezawodności oraz innowacyjności. Maszyny marki UNIFLEX to maszyny numer 1 w całej Europie. Jako Dystrybutor oferuje... więcej»

2020-05-30

Profesjonalne usługi hydrauliki siłowej


Profesjonalne usługi hydrauliki siłowejProfesjonalne usługi hydrauliki siłowejProfesjonalne usługi hydrauliki siłowej
Miło nam Państwu zaprezentować nasze wszystkie usługi z zakresu hydrauliki siłowej wykonywane bezpośrednio w naszej firmie w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8. Nasza działalność w branży hydrauliki siłowej trwa już kilka lat, dlatego możemy zaoferować naszym klientom najwyższej jakości... więcej»