+48 91 562 05 70

aktualności i wydarzenia


2022-08-22

Produkcja węży teflonowych (PTFE)


Produkcja węży teflonowych (PTFE)Produkcja węży teflonowych (PTFE)Produkcja węży teflonowych (PTFE)
W Hydro-Flex zajmujemy się nie tylko produkcją przewodów hydraulicznych – specjalizujemy się także w produkcji innych typów węży takich jak węże teflonowe. Te konkretne węże przemysłowe charakteryzuje szeroki zakres temperatur (od -70°C do 260°C), elastyczność, bardzo wysoka odp... więcej»

2022-05-10

Procedura skórowania i zakuwania węży wysokociśnieniowych (4SP, 4SH)


Procedura skórowania i zakuwania węży wysokociśnieniowych (4SP, 4SH)Procedura skórowania i zakuwania węży wysokociśnieniowych (4SP, 4SH)Procedura skórowania i zakuwania węży wysokociśnieniowych (4SP, 4SH)
Węże 4SP i 4SH wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie konieczna jest wytrzymałość na wysokie ciśnienia. Te dwa rodzaje węży charakteryzują się także odpornością na zmienne temperatury. Stosuje się je w różnego rodzaju maszynach budowlanych, dźwigowych, przemysłowych oraz wszystkich... więcej»

2022-05-06

Węże hydrauliczne MultiPRESS


Węże hydrauliczne MultiPRESSWęże hydrauliczne MultiPRESSWęże hydrauliczne MultiPRESS
Na pewno słyszeliście już Państwo o nazwie MultiPRESS – marce własnej Hydro-Flex. Pierwsze węże naszej marki wprowadziliśmy na rynek już 6 lat temu. Przez ten okres testowaliśmy nasze produkty i pracowaliśmy nad rozwiązaniami, które umożliwiły udoskonalenie naszej oferty. Po dogł... więcej»