aktualności i wydarzenia


2020-06-20

Bogata oferta maszyn i urządzeń Uniflex


Bogata oferta maszyn i urządzeń UniflexBogata oferta maszyn i urządzeń UniflexBogata oferta maszyn i urządzeń Uniflex
Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem maszyn i urządzeń firmy Uniflex. Niemiecki producent maszyn do produkcji elementów hydrauliki siłowej znany jest ze swojej solidności, niezawodności i bardzo dobrej współpracy. Dlatego cenimy sobie zarówno wszystkie produkty, jak i współpracę.... więcej»

2020-06-18

Nowość w naszej ofercie - węże hydrauliczne Exitflex typu 2SC GŁADKIE


Nowość w naszej ofercie - węże hydrauliczne Exitflex typu 2SC GŁADKIENowość w naszej ofercie - węże hydrauliczne Exitflex typu 2SC GŁADKIENowość w naszej ofercie - węże hydrauliczne Exitflex typu 2SC GŁADKIE
Nowość w naszej ofercie!!! Z przyjemnością informujemy, że rozszerzyliśmy naszą ofertę na węże dobrze znanej i sprawdzonej marki Exitflex. W ramach przypomnienia Exitflex to szwajcarski producent wyspecjalizowanych produktów takich jak m.in. węże hydrauliczne, termoplastyczne i ... więcej»

2020-05-30

Profesjonalne usługi hydrauliki siłowej


Profesjonalne usługi hydrauliki siłowejProfesjonalne usługi hydrauliki siłowejProfesjonalne usługi hydrauliki siłowej
Miło nam Państwu zaprezentować nasze wszystkie usługi z zakresu hydrauliki siłowej wykonywane bezpośrednio w naszej firmie w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8. Nasza działalność w branży hydrauliki siłowej trwa już kilka lat, dlatego możemy zaoferować naszym klientom najwyższej jakości... więcej»