+48 91 562 05 70

aktualności i wydarzenia


2019-05-30

Wytrzymałe w każdych warunkach pracy – węże teflonowe


Wytrzymałe w każdych warunkach pracy – węże teflonoweWytrzymałe w każdych warunkach pracy – węże teflonoweWytrzymałe w każdych warunkach pracy – węże teflonowe
Nikt nie ma wątpliwości, iż wszystkie produkty wykonane z teflonu należą do wyjątkowo wytrzymałych. Najczęściej też wykorzystywane są do pracy w bardzo trudnych warunkach ze względu na swoje właściwości takie jak: szeroki zakres temperatur roboczych wyjątkową odporność chem... więcej»

2019-05-27

Bogata oferta pneumatyki


Bogata oferta pneumatykiBogata oferta pneumatykiBogata oferta pneumatyki
Pneumatyka zajmuje się praktycznym wykorzystywaniem urządzeń, w których przekazywanie energii oraz jej sterowanie odbywa się za pomocą sprężonego powietrza. Sprężone powietrze pełni rolę czynnika roboczego. Oferta urządzeń pneumatycznych w naszej ofercie jest bogata i ciekawa. Star... więcej»

2019-05-22

Wysokiej jakości zakucia do węży


Wysokiej jakości zakucia do wężyWysokiej jakości zakucia do wężyWysokiej jakości zakucia do węży
Zakucia do węży to nieodzowny element naszej pełnej oferty węży hydraulicznych. Nasza firma w swojej ofercie posiada zakucia renomowanych producentów takich firm jak Rastelli-Racordi czy Vitillo. Cenimy sobie wysoką jakość produktów, które oferujemy wszystkim naszym klientom. W swojej... więcej»