aktualności i wydarzenia


2020-02-28

Zastosowanie Rur Hydraulicznych: Siła i Precyzja w Technologii


Zastosowanie Rur Hydraulicznych: Siła i Precyzja w TechnologiiZastosowanie Rur Hydraulicznych: Siła i Precyzja w TechnologiiZastosowanie Rur Hydraulicznych: Siła i Precyzja w Technologii
Rury hydrauliczne są nieodłącznym elementem wielu dziedzin naszego życia, choć często działają niezauważalnie w tle. Ich wszechstronne zastosowanie obejmuje różnorodne dziedziny, od przemysłu motoryzacyjnego i budowlanego po maszyny przemysłowe i lotnictwo. Precyzyjne działanie: Rur... więcej»

2020-02-11

Wizyta Prezydenta Miasta Stargard


Wizyta Prezydenta Miasta StargardWizyta Prezydenta Miasta StargardWizyta Prezydenta Miasta Stargard
W ubiegłym tygodniu siedzibę naszej firmy odwiedził Prezydent Miasta Stargard, Pan Rafał Zając oraz przedstawiciele Urzędu Miasta, a także Prezes Stargardzkiej Agencji Rozwoju Lokalnego Pan Krzysztof Furmańczyk wraz ze współpracownikami. Dla Hydro-Flex było to bardzo cenne spotkanie i mo... więcej»

2020-01-27

Całodobowy serwis hydrauliki siłowej


Całodobowy serwis hydrauliki siłowejCałodobowy serwis hydrauliki siłowejCałodobowy serwis hydrauliki siłowej
Nasza firma zajmuje się sprzedażą elementów hydrauliki siłowej i pneumatyki. Prowadzimy również profesjonalną produkcję przewodów hydraulicznych oraz siłowników hydraulicznych. Nasza produkcja wymaga od nas najlepszej jakości produktów, które są niezawodne w każdej pracy układu hyd... więcej»