aktualności i wydarzenia


2020-02-28

Zastosowanie rur hydraulicznych


Zastosowanie rur hydraulicznychZastosowanie rur hydraulicznychZastosowanie rur hydraulicznych
Rury hydrauliczne najczęściej wykorzystywane są w: instalacjach hydrauliki siłowej instalacjach ciśnieniowych cieczy i gazów instalacjach armatury kontrolno-pomiarowej. Rury hydrauliczne dzięki swoim parametrom technicznym mogą być wykorzystywane w najbardziej odpowiedzialnych ... więcej»

2020-02-11

Wizyta Prezydenta Miasta Stargard


Wizyta Prezydenta Miasta StargardWizyta Prezydenta Miasta StargardWizyta Prezydenta Miasta Stargard
W ubiegłym tygodniu siedzibę naszej firmy odwiedził Prezydent Miasta Stargard, Pan Rafał Zając oraz przedstawiciele Urzędu Miasta, a także Prezes Stargardzkiej Agencji Rozwoju Lokalnego Pan Krzysztof Furmańczyk wraz ze współpracownikami. Dla Hydro-Flex było to bardzo cenne spotkanie i mo... więcej»

2020-01-27

Całodobowy serwis hydrauliki siłowej


Całodobowy serwis hydrauliki siłowejCałodobowy serwis hydrauliki siłowejCałodobowy serwis hydrauliki siłowej
Nasza firma zajmuje się sprzedażą elementów hydrauliki siłowej i pneumatyki. Prowadzimy również profesjonalną produkcję przewodów hydraulicznych oraz siłowników hydraulicznych. Nasza produkcja wymaga od nas najlepszej jakości produktów, które są niezawodne w każdej pracy układu hyd... więcej»

2019-12-23

MultiPRESS - nasza marka


MultiPRESS - nasza markaMultiPRESS - nasza markaMultiPRESS - nasza marka
Nasza firma postanowiła przedstawić Państwu produkty pod własną marką, która niczym nie różni się od renomowanych produktów czołowych producentów. Nasza marka posiada wysoką jakość oraz sprawdza się w trudnych warunkach pracy. Jednocześnie zapewniamy konkurencyjne ceny zakupu. ... więcej»

2019-10-25

Urządzenia pomiarowe - manometry


Urządzenia pomiarowe - manometryUrządzenia pomiarowe - manometryUrządzenia pomiarowe - manometry
Manometr (ciśnieniomierz) służy do pomiaru ciśnienia oleju i gazów. W hydraulice siłowej stosuje się manometry hydrauliczne, które służą do pomiaru o dużych dynamicznych obciążeniach ciśnienia i wibracjach. Ciśnieniomierz hydrauliczny wypełniony jest cieczą (gliceryną), która zab... więcej»

2019-09-30

Siłowniki hydrauliczne naszej produkcji


Siłowniki hydrauliczne naszej produkcjiSiłowniki hydrauliczne naszej produkcjiSiłowniki hydrauliczne naszej produkcji
Siłowniki hydrauliczne zajmują się sterowaniem ruchem w układzie hydraulicznym i wyróżniamy siłowniki: jednostronnego działania: suw roboczy odbywa się tylko w jednym kierunku dwustronnego działania: suwy robocze odbywają się w obu przeciwstawnych kierunkach. Nasza firma spec... więcej»