aktualności i wydarzenia


2020-02-11

Wizyta Prezydenta Miasta Stargard


Wizyta Prezydenta Miasta StargardWizyta Prezydenta Miasta StargardWizyta Prezydenta Miasta Stargard
W ubiegłym tygodniu siedzibę naszej firmy odwiedził Prezydent Miasta Stargard, Pan Rafał Zając oraz przedstawiciele Urzędu Miasta, a także Prezes Stargardzkiej Agencji Rozwoju Lokalnego Pan Krzysztof Furmańczyk wraz ze współpracownikami. Dla Hydro-Flex było to bardzo cenne spotkanie i mo... więcej»

2020-01-31

Piszemy o naszej współpracy z Vitillo i Uniflex na naszym blogu


Piszemy o naszej współpracy z Vitillo i Uniflex na naszym bloguPiszemy o naszej współpracy z Vitillo i Uniflex na naszym bloguPiszemy o naszej współpracy z Vitillo i Uniflex na naszym blogu
Miło nam Państwa zaprosić do przeczytania nowego artykułu na blogu branżowym hydrauliki siłowej hydroblog.eu Artykuł pt. "Firma Hydro-Flex autoryzowanym dystrybutorem Vitillo i Uniflex" zawiera informacje o naszej 10-letniej współpracy z największymi producentami elementów hydrauliki ... więcej»

2020-01-27

Całodobowy serwis hydrauliki siłowej


Całodobowy serwis hydrauliki siłowejCałodobowy serwis hydrauliki siłowejCałodobowy serwis hydrauliki siłowej
Nasza firma zajmuje się sprzedażą elementów hydrauliki siłowej i pneumatyki. Prowadzimy również profesjonalną produkcję przewodów hydraulicznych oraz siłowników hydraulicznych. Nasza produkcja wymaga od nas najlepszej jakości produktów, które są niezawodne w każdej pracy układu hyd... więcej»