+48 91 562 05 70

2018-03-14

Węże MultiPRESS


Węże MultiPRESS

Węże hydrauliczne MultiPRESS to kompleksowa gama węży hydraulicznych na którą składają się węże typu: 1SN, 2SN, 1SC, 2SC, 4SP, 4SH oraz SUPER 2K. Jest to nasza własna marka. Węże te znajdują zastosowanie w układach hydraulicznych wszelkiego rodzaju, w wielu branżach takich jak: szeroko pojęty przemysł, rolnictwo, budownictwo, leśnictwo, transport czy przemysł stoczniowy.

  • Węże MultiPRESS 1SN/2SN – to węże z jednym lub dwoma oplotami stalowymi, które są najpopularniejszymi wężami na rynku (w szczególności w branży rolniczej). Mają zastosowanie w układach hydrauliki siłowej o średnim oraz wysokim ciśnieniu roboczym. Posiadają standardowe parametry techniczne. Dostępne są u nas w średnicy od DN06 do DN50.
  • Węże MultiPRESS 1SC/2SC – to węże, które posiadają mniej gumy z zewnątrz. To powoduje, że stają się o wiele bardziej elastyczne – mogą stanowić więc część wymagających instalacji hydraulicznych, w których wąż intensywnie się porusza. Elastyczność sprawia, że wąż jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne (nie traci kształtu, nie przeciera się). Węże typu SC cechuje również ich lekkość (uzyskujemy ją przez równomierne rozłożenie gumy), która pozwala na odciążenie układu hydraulicznego oraz to, że są cieńsze od pozostałych węży hydraulicznych co z kolei umożliwia zaoszczędzenie miejsca w układzie hydraulicznym, co często stanowi jeden z kluczowych elementów dla użytkowników maszyn. Kolejnym atutem tego typu węży jest to, że pomimo zewnętrznej pracy np. na budowie zachowują one większą czystość niż węże bandażowane. Brud nie przylega tak bardzo do gumy i można go w prosty sposób wyczyścić.
  • Węże MultiPRESS 4SP/4SH – to węże czterooplotowe, przeznaczone do pracy na bardzo wysokich ciśnieniach roboczych. Wytrzymują one pracę w naprawdę ciężkich warunkach, dlatego doskonale sprawdzą się w ciężkim sprzęcie budowlanym czy leśniczym. Mimo dużego wzmocnienia w postaci stalowych oplotów zachowują dość wysoką elastyczność. Ich zaletą jest również to, że wyjątkowo łatwo się skórują.
  • Węże MultiPRESS SUPER 2K - to węże o podwyższonych parametrach pracy w stosunku do innych węży dwuoplotowych. Można go używać na większe ciśnienia robocze, jest też bardzo elastyczny, ponieważ posiada mniejsze promienie gięcia. Ten model oprócz tego, że jest odporny na warunki atmosferyczne takie jak mróz, deszcz czy słońce to odporny jest także na ozon. Aby potwierdzić większą wytrzymałość węża i jego wyższe parametry został on przetestowany dla ponad 1 000 000 cykli pracy!
  • Tutaj dostępny jest katalog naszych węży - katalog węży MultiPRESS.

    Wprowadzenie do obrotu węży MultiPRESS było poprzedzone dogłębną analizą rynku i badaniem potrzeb klientów. Zauważyliśmy, że na rynku hydrauliki siłowej brakuje oferty, która zawierałaby pełną gamę węży hydraulicznych tj. taką, która umożliwiłaby obsługę układów hydraulicznych każdego rodzaju maszyn. Dlatego właśnie powstały węże hydrauliczne MultiPRESS, które są w stanie obsłużyć do 90% procent tak ważnego rynku, jakim jest właśnie rynek hydrauliki siłowej. Dzięki nim nasi klienci zyskali możliwość obsługi klientów z różnych rodzajów działalności.

    «powrót