2018-03-20

Nasza stargardzka produkcja


Nasza stargardzka produkcja

Nasza firma specjalizuje się w produkcji przewodów i siłowników hydraulicznych. Nasi pracownicy wykorzystują swoją wiedzę i park maszynowy do stworzenia najlepszej marki, która wyróżni nasz zakład wśród konkurencji.

Do produkcji przewodów hydraulicznych służą nam zakuwarki niemieckiej firmy Uniflex oraz najwyższej jakości elementy hydrauliki siłowej. Tworzymy przewody hydrauliczne wysoko, średnio i niskociśnieniowe o dowolnej długości na ciśnienia robocze do 700 bar. Węże te wykorzystywane są w wielu gałęziach gospodarki, mają one zastosowanie w maszynach budowlanych, rolniczych, górniczych czy leśnych.

Nasza produkcja węży hydraulicznych spełnia wszystkie oczekiwania naszych klientów, którzy szukają niezawodnych i bezawaryjnych przewodów hydraulicznych w dobrej cenie i najwyższej jakości. Mamy nadzieję, iż nasza produkcja bardzo mocno przyczyni się do sukcesów biznesowych wszystkich naszych klientów i kontrahentów z kraju jak i z zagranicy.

Ale nie tylko przewody hydrauliczne stanowią naszą produkcję. Zajmujemy się również produkcją siłowników hydraulicznych oraz regeneracją cylindrów. Produkujemy siłowniki hydrauliczne jednostronnego i dwustronnego działania, które mają zastosowanie w wielu typach urządzeń i maszyn. Również do produkcji siłowników używamy najwyższej jakości elementów, które cechują się wytrzymałością i nie ulegają uszkodzeniom. Nasze siłowniki przechodzą szczegółową kontrolę jakości oraz poddawane są próbie ciśnieniowej.

Nasza firma oferuje Państwu krótkie terminy realizacji. Działamy szybko i sprawnie. Dodatkowo dla naszych klientów uruchomiliśmy całodobowy serwis przewodów hydraulicznych działający pod numerem telefonu +48 665 820 777.

Zapraszamy do naszego biura handlowego w Stargardzie, ul. Pierwszej Brygady 35 (dawny teren ZNTK) oraz do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu +48 91 562 05 70, a do Państwa dyspozycji jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 16.00, w soboty od 9.00 - 13.00. Oczywiście w pozostałych godzinach działa numer serwisowy.

Polecamy naszą produkcję przewodów i siłowników hydraulicznych.

«powrót