+48 91 562 05 70

2018-04-28

Zakuwanie przewodów hydraulicznych


Zakuwanie przewodów hydraulicznych

Od początku działalności naszej firmy stawiamy na profesjonalne wykonywanie usług z zakresu hydrauliki siłowej. Do jednej z takich usług należy zakuwanie węży hydraulicznych. Zakuwanie przewodów to także nasza pasja, którą wykonujemy na najlepszych maszynach do zakuwania, czyli zakuwarkach firmy Uniflex. Ponadto nasza firma jest ich oficjalnym dystrybutorem. Dla osób które rozpoczynają dopiero działalność z hydrauliką siłową i myślą o zakupie maszyn firmy Uniflex - posiadamy ofertę specjalną.

Nasze zakuwarki to światowej klasy sprzęt,używany przez większość renomowanych firm działającym w tej branży. Dzięki tak niezawodnym maszynom jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszej awarii przewodów hydraulicznych i w szybkim czasie je naprawić.

W naszej ofercie znajdą Państwo prasy z ręczną pompą hydrauliczną, które głównie wykorzystywane są w małych warsztatach oraz prasy z silnikiem elektrycznym zasilane z akumulatora 12V lub 24V, które przeznaczone są jako wyposażenie większości serwisów mobilnych.

Zakuwanie węży odbywa się w naszej siedzibie w Stargardzie, ul. Pierwszej Brygady 35. Ponadto służymy Państwu 24 h serwisem naprawy przewodów pod numerem telefonu +48 665 820 777.

Wierzymy, iż nasza oferta zakuwania przewodów hydraulicznych sprosta Państwa największym potrzebom.

Zapraszamy.

«powrót