2018-05-18

Ułatwiamy realizację zamówień


Ułatwiamy realizację zamówień

Nasza bogata oferta elementów hydrauliki siłowej zaiwera szereg nazw i oznaczeń. W szczególności dla osób, które dopiero zaczynają działalność z hydrauliką siłową i pneumatyką może stanowić to małe utrudnienie. Dlatego zachęcamy naszych klientów do przeglądania naszej zakładki "do pobrania", w której znajdą Państwo takie katalogi jak:

Oprócz katalogów znajdą Państwo tabele, w tym tabele porównawcze gwintów złączek rurowych oraz tabele do wstępnego ustalania wielkości gwintów. Zarówno katalogi jak i tabele będą niezmiernie pomocne przy zamawianiu poszczególnych produktów w naszej firmie. W ten sposób zamówienia przebiegną sprawnie i szybko. Dodatkowo wysyłka kurierem zapewni Państwu terminowość dostawy.

Zachęcamy także do korzystania z katalogów maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych, w tym firm Uniflex i D-Hydro. Jako autoryzowany dystrybutor maszyn firmy Uniflex dysponujemy pełną wiedzą z zakresu działania każdej maszyny zakupionej w naszym zakładzie. Ponadto gwarantujemy korzystne ceny zakupu, w tym leasing oraz zapewniamy profesjonalne szkolenie z zakresu obsługi maszyn i urządzeń.

Więcej informacji o zamówieniach i zakupie maszyn Uniflex udzieli nasz dział maszyn pod numerami telefonów +48 697 401 449 i +48 667 439 663.

Zapraszamy.

«powrót