2018-08-20

Bogactwo węży


Bogactwo węży

Nasza firma w swojej ofercie hydrauliki siłowej posiada wyjątkowo bogatą ofertę węży hydraulicznych i przemysłowych. Oferowane przez nas węże należą do renomowanych producentów hydrauliki siłowej na świecie. Wśród nich należy wymienić firmę VITILLO GROUP czy EXITFLEX. Dzięki tak bogatej i dobrej jakościowo ofercie możemy zaspokoić największe potrzeby naszych klientów. Staramy się realizować każde zamówienie zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Naszym klientom polecamy szeroką gamę węży hydraulicznych szwajcarskiej firmy EXITFLEX i włoskiej VITILLO. W szczególności polecamy przewody z jednym, dwoma lub czterema oplotami stalowymi oraz węże hydrauliczne sześcio-oplotowe. Polecamy również specjalistyczne węże hydrauliczne typu SC amerykańskiej firmy GATES. Wymieniliśmy jedynie część naszych węży, a pozostałe znajdą Państwo na naszej stronie.

Natomiast oferta węży przemysłowych zawiera węże teflonowe, trudnościeralne, olejoodporne, do wody i do powietrza. Przewody te charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością warstwy wewnętrznej i zewnętrznej na uszkodzenia mechaniczne. Praca takiego węża w bardzo trudnych warunkach wymaga od niego wyjątkowych właściwości i wszystkie nasze węże takie posiadają. Oczywiście pełna specyfikacja każdego rodzaju węża dostępna jest na naszej stronie w zakładce produkty.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą węży i realizacji zamówień pod numerem telefonu +48 91 562 05 70 lub osobiście w siedzibie naszej firmy w Stargardzie, ul. Pierwszej Brygady 35. Nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na każde Państwa pytanie odnośnie przewodów hydraulicznych i przemysłowych oraz armatury.

Najlepsze węże hydrauliczne tylko u nas!

Zapraszamy.

«powrót