2018-10-24

Sportowe zainteresowania


Sportowe zainteresowania

Sport to zdrowie i moda na zdrowy styl życia. My, jako pracownicy firmy Hydro-Flex, również podjęliśmy się sportowych wyzwań dołączając do II Ligii Bowlingowej w Stargardzie. Jesteśmy jedną z wielu drużyn biorących udział w rozgrywkach bowlingowych. Do II Ligii należą takie drużyny jak: Team Strike, Bez Rewelacji, Castorama, Głos Szczeciński, Inżynieria Drogowa, Jakubowa Pasieka, Kalmar, La Fiesta, Lucky Strike, Team Remika, Monolit i nasza - Hydro-Flex.

Udział w bowlingu sprawia nam radość jak i chęć rywalizacji. Wierzymy, iż nasza sportowa pasja w przyszłości przerodzi się w prawdziwy sport i osiągniemy dobre wyniki oraz zajmiemy godne miejsce na podium.

W skład naszej drużyny Hydro-Flex wchodzą:

W naszym mieście prężnie działa Stargardzka Liga Bowlingowa, w skład której wchodzi I i II Liga Bowlingowa. Rozgrywki odbywają się w naszej stargardziej Kręgielni Rondo przy ulicy Czarnieckiego 1/23. Wszyscy zainteresowanych grą w kręgle i dobrą sportową zabawą zapraszamy do kibicowania naszemu zespołowi.

Zapraszamy Państwa również na profil Stargardziej Ligii Bowlingowej na Facebooku. Tam znajdą Państwo dokładne wyniki z każdej rozgrywki oraz zdjęcia z naszych sportowych rywalizacji w II Lidze Bowlingowej drużyny Hydro-Flex.

Życzymy sportowych sukcesów.

«powrót