2018-11-29

Tworzymy zgraną drużynę!


Tworzymy zgraną drużynę!

Nasza pasja grania w kręgle nie przeszkadza nam w tworzeniu zgranej drużyny w codziennej pracy. Wręcz przeciwnie, motywuje nas do wspólnego działania w zakresie tworzenia najlepszej oferty w zakresie hydrauliki siłowej w naszym regionie i nie tylko. Również wspólne wyjazdy na szkolenia i udział w najważniejszych branżowych imprezach targowych, bardzo mocno motywuje nas do dalszego działania na rzecz naszych klientów.

Podejmujemy szereg inicjatyw związanych z rozszerzeniem naszej działalności. Nasza firma została autoryzowanym dystrybutorem firmy Uniflex, niemieckiego producenta maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych. Dysponujemy bardzo ciekawą i bogatą ofertą maszyn i urządzeń tej firmy. Polecane produkty Uniflex to niemiecka, solidna jakość i niezawodność działania w każdych warunkach pracy maszyn. Dodatkowo przy zakupie maszyny Uniflex nasza firma zapewnia Państwu korzystne ceny, serwis i szkolenie z obsługi maszyny lub urządzenia oraz korzystny leasing.

Kolejną naszą wspólną inicjatywą jest pasja tworzenia nowych produktów. Na myśli mamy zamiłowanie do produkcji wysokiej jakości przewodów i siłowników hydraulicznych w naszym zakładzie. Wytwarzanie naszych produktów daje nam wielkie poczucie odpowiedzialności za naszą ofertę i wielką satysfakcję z ich wykorzystania w Państwa zakładach hydrauliki siłowej.

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie naszej pracy i naszych produktów, to zapraszamy do osobistego kontaktu w naszym biurze w Stargardzie, ul. Pierwszej Brygady 35. Odpowiemy również na pytania pod numerem telefonu +48 91 562 05 70.

Wspólne działanie ma wielką przyszłość dla naszej firmy.

«powrót