2019-01-25

Awaria? Polecamy nasz serwis!


Awaria? Polecamy nasz serwis!

Od początku naszej działalności w dziedzinie hydrauliki siłowej i pneumatyki stawialiśmy na jakość i profesjonalną obsługę. Wiemy jak ważny jest dla naszych klientów dobry produkt. Dlatego w ofercie naszej znajdziecie Państwo elementy znanych I uznanych producentów. Bowiem od jakości oferowanych przez naszą firmę produktów zależeć będzie Państwa codzienna praca zakładu i oczekiwane przyszłe zyski.

Zależy nam również na szybkiej obsłudze naszych klientów. Dlatego z myślą o naszych klientach uruchomiliśmy całodobowy serwis hydrauliki siłowej pod numerem telefonu +48 665 820 777. Przyjmujemy zgłoszenia awarii w zakresie naszych kompetencji związanych z naszą działalnością. Dzięki dobrze zaopatrzonemu magazynowi, jesteśmy przygotowani na awarie, które wymagają wymiany części czy ich regeneracji. Dysponujemy własną produkcją siłowników i przewodów hydraulicznych. Nasza produkcja najważniejszych elementów w hydraulice siłowej pozwala naszemu serwisowi na szybką i sprawną naprawę.

Nasze usługi oferujemy w następujących godzinach:

Zachęcamy do korzystania z naszego całodobowego serwisu hydrauliki siłowej i pneumatyki. Odpowiadamy na każde Państwa zgłoszenie.

Czekamy na Państwa zgłoszenia.

«powrót