2019-02-25

Przygotowania do sezonu letniego


Przygotowania do sezonu letniego

Wiosna zbliża się dużymi krokami, a warsztaty muszą poradzić sobie z naprawą lub regeneracją klimatyzacji w samochodach. W tym celu niezbędne będą urządzenia m.in. ręczna zakuwarka, różnego typu końcówki do klimatyzacji czy węże do klimatyzacji.

Wszystkie wymienione produkty mogą Państwo nabyć w naszej firmie, ponieważ dysponujemy asortymentem do regeneracji i naprawy klimatyzacji samochodowych. W szczególności polecamy ręczną zakuwarkę niemieckiej firmy ECKSTEIN. Zakuwarka jest łatwa w obsłudze i niezawodna przy zakuwaniu węży niskociśnieniowych.

W naszej ofercie posiadamy bogatą gamę węży do klimatyzacji:

Zapraszamy wszystkie warsztaty samochodowe i osoby trudniące się naprawą i regeneracją klimatyzacji do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie. Oferujemy szybką realizację zamówień, a zamówiony towar wysyłamy spedycją, co gwarantuje towar na drugi dzień.

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie naszego zaopatrzenia do klimatyzacji, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. +48 91 562 05 70 lub składania zamówień na adres email: biuro@hydro-flex.pl

Przypominamy również o naszym całodobowym serwisie naprawy hydrauliki siłowej i pneumatyki pod numerem telefonu +48 665 820 777.

Sezon klimatyzacji uważamy za rozpocżęty!

Polecamy.

«powrót