2019-03-25

Wiosenne zakupy maszyn Uniflex


Wiosenne zakupy maszyn Uniflex

Nasza firma zaprasza Państwa do odświeżenia swojej oferty na wiosnę o nowe maszyny do produkcji przewodów hydraulicznych niemieckiej firmy Uniflex. Jako autoryzowany dystrybutor maszyn firmy Uniflex zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą maszyn jak i urządzeń służącym do codziennej pracy każdego zakładu hydrauliki siłowej.

Zalety zakupu maszyn Uniflex w naszej firmie to:

Nasza firma oferuje Państwu najważniejsze maszyny do produkcji węży hydraulicznych:

Z mniejszych maszyn i urządzeń firmy Uniflex polecamy:

Zakup maszyn niemieckiej jakości gwarantuje Państwu bezawaryjne działanie maszyny, co w efekcie przekłada się na jakość jak i efektywność pracy. Nie trzeba reklamować niemieckiej jakości, która znana jest na całym świecie. W codziennej pracy naszego zakładu również korzystamy z maszyn Uniflex, co gwarantuje nam wysoką jakość końcowego produktu. Dlatego nasza oferta produktów do hydrauliki siłowej i pneumatyki jest dla nas tak ważna.

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie pracy maszyn niemieckiej firmy Uniflex, to zapraszamy do nowej siedziby naszej firmy w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8.

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszym działem handlowym pod numerami telefonów: Marcin Wójcik, tel. mob. +48 697 401 449 i Sławomir Nogalski, tel. mob. +48 667 439 663. Nasi przeszkoleni pracownicy są do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy.

«powrót