2019-04-22

Różnorodność przewodów w naszej ofercie


Różnorodność przewodów w naszej ofercie

Nasza firma bardzo mocno dba o rozwój swojej oferty w zakresie elementów hydrauliki siłowej i pneumatyki. Wszystkim naszym klientom oferujemy wysokiej jakości węże o szerokim zastosowaniu w rolnictwie, przemyśle motoryzacyjnym, leśnym, drogowym czy budowlanym. Dzięki naszym przewodom Państwa maszyny i urzadzenia mogą pracować niezawodnie, bezawaryjnie i długo. Szczególnie oferujemy następujące produkty:

O wszystkich naszych wężach przeczytają Państwo na naszej stronie w zakładce - produkty: hydraulika siłowa.

Nasza oferta przewodów dostępna jest w ciągłej sprzedaży w naszej nowej siedzibie firmy w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8.

Dysponujemy również szybką i profesjonalną produkcją przewodów hydraulicznych oraz siłowników hydraulicznych. Pracujemy na wysokiej jakości maszynach niemieckiej firmy Uniflex, których jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Posiadamy szeroką gamę maszyn do produkcji węży hydraulicznych (zakuwarki, skórowarki i przecinarki) i urządzeń (np. tarcze do przecinarek, szczęki do zakuwarek, próbniki do zakuwania) tego producenta.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą produktów do hydrauliki siłowej jak i pneumatyki. Nasza firma zachęca również do korzystania z serwisu całodobowego pod numerem telefonu +48 665 820 777 (24h). Nasi pracownicy udzielą Państwu niezbędnych informacji pod następującymi numerami telefonów:

Zapraszamy.

«powrót