2019-05-30

Wytrzymałe w każdych warunkach pracy – węże teflonowe


Wytrzymałe w każdych warunkach pracy – węże teflonowe

Nikt nie ma wątpliwości, iż wszystkie produkty wykonane z teflonu należą do wyjątkowo wytrzymałych. Najczęściej też wykorzystywane są do pracy w bardzo trudnych warunkach ze względu na swoje właściwości takie jak:

Nasza firma w swojej ofercie również posiada produkt, który zawiera politetrafluoroetylen (PTFE), czyli tzw. teflon. Do tych produktów zaliczamy węże teflonowe zarówno gładkościenne jak i karbowane. Nasze węże teflonowe PTFE w zewnętrznym oplocie ze stali nierdzewnej pracują w zakresie temperatur od -70º do 260º. Najczęściej stosowane są do pracy takich mediów jak: para wodna czy gorące oleje.

Węże teflonowe zastowanie mają w takich gałęziach przemysłu jak:

Węże teflonowe dostępne są w ciągłej sprzedaży w naszej siedzibie firmy w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8. Natomiast w zakładce "do pobrania" znajdą Państwo katalogi węży dostępnych w naszej pełnej ofercie hydrauliki siłowej. Zachęcamy także do składania zamówień z całego kraju, a zamówiony towar wysyłamy spedycją.

Zamówienia na węże teflonowe, jak i całą ofertę hydrauliki siłowej, prosimy składać na adres email: biuro@hydro-flex.pl oraz kontaktować się z poszczególnymi działami, które znajdą Państwo w zakładce – kontakt.

Węże teflonowe Stargard gotowe do pracy!

«powrót