2019-06-29

Ciekawy temat na blogu


Ciekawy temat na blogu

"Sprężone powietrze przechowuje energię" to najnowszy temat zamieszczony na naszym blogu hydroblog.pl Nasze nowe zagadnienie dotyczy rozwiązania składowania energii turbin wiatrowych. Chodzi o to, żeby pozyskana w nocy energia była używana do sprężania powietrza, które z kolei wykorzystane będzie do poruszania generatorów, wytwarzających prąd. Zachęcamy do czytania.

Nasza firma również zna działanie sprężonego powietrza z racji sprzedaży elementów do pneumatyki. Do takich elementów należą m.in. pistolety do pneumatyki czy siłowniki pneumatyczne. Nasze wszystkie produkty do pneumatyki produkowane są z wysokiej jakości materiałów i cenione są za wytrzymałość oraz bezawaryjność.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą pneumatyki na naszej stronie oraz zakupu produktów przeznaczonych do pracy układów pneumatycznych. Służymy Państwu wieloletnim doświadczeniem z zakresu sprzedaży elementów pneumatycznych oraz hydrauliki siłowej. Niezbędnych informacji o naszej ofercie uzyskają Państwo również pod numerem telefonu +48 91 562 05 70 oraz osobiście w siedzibie naszej firmy w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8.

Zapraszamy.

«powrót