2019-07-24

Zakucia do przewodów hydraulicznych


Zakucia do przewodów hydraulicznych

Nasza firma zajmuje się sprzedażą elementów hydrauliki siłowej i pneumatyki. W bogatej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór zakuć do przewodów hydraulicznych takich firm jak Rastelli-Racordi czy Vitillo. Pragniemy nadmienić, iż nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem produktów włoskiego producenta. Dzięki stałej współpracy z Vitillo w naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości zakucia, tulejki czy węże hydrauliczne.

Zakucia do węży to nasza flagowa pozycja w całej ofercie hydrauliki siłowej. Staramy się tworzyć ofertę zgodną z oczekiwaniami naszych klientów. Dlatego oferujemy produkty różnych producentów o różnych właściwościach.

W naszym ofercie mogą Państwo znaleźć zakucia standardowe jak i zakucia Interlock. W katalogu naszym można skorzystać z tablic pomocniczych, które w szybki sposób pomogą Państwu dobrać np. wąż do ciśnienia roboczego I itp. Zachęcamy do korzystania z naszych katologów węży, zakuć i armatury, które zdecydowanie pomogą w szybszym składaniu zamówienia. To z kolei ułatwi naszym pracownikom szybszą realizację zamówień. A zamówione elementy wyślemy spedycją.

W naszym katalogu zakuć znajdą Państwo m.in pozycje takie jak:

Zapraszamy do korzystania z naszego katalogu oraz składania zamówień na adres email: biuro@hydro-flex.pl

Dodatkowych informacji udzielimy Państwu pod numerem telefonu +48 91 562 05 70.

Polecamy nasze zakucia do węży.

«powrót