2019-08-29

Specjalistyczne urządzenia Uniflex


Specjalistyczne urządzenia Uniflex

Nasza firma, jako autoryzowany dystrybutor maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych firmy Uniflex, w swojej ofercie posiada bogatą gamę maszyn i urządzeń niemieckiego producenta. W działalności hydrauliki siłowej nie może zabraknąć najważniejszych maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych. Mówimy o następujących maszynach:

Wszystkie wyżej wymienione maszyny posiadamy w stałej ofercie naszej firmy. Oferujemy Państwu bezawaryjne, niezawodne w każdych warunkach maszyny o wytrzymałej konstrukcji i solidnych parametrach technicznych. Ponadto polecane maszyny Uniflex znane są na całym świecie, co bardzo dobrze przekłada się na dostępność części i znajomości pracy tych maszyn u każdego zakładu hydrauliki siłowej na świecie. Dlatego nasza firma zainwestowała w tak wysoką jakość maszyn.

Nie tylko samymi maszynami żyjemy. Posiadamy także ciekawą i bogatą ofertę licznych urządzeń niezbędnych w hydraulice siłowej. Wśród tych urządzeń znajdą Państwo m.in.:

Nasza firma przy zakupie maszyn i urządzeń firmy Uniflex oferuje niezbędne szkolenie z zakresu obsługi każdej maszyny, atrakcyjny leasing, serwis oraz korzystne ceny zakupu.

Zainteresowanych pełną ofertą naszych zarówno maszyn jak i urządzeń firmy Uniflex zachęcamy do kontaktu z naszym działem maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych pod numerem telefonu +48 91 819 00 76 (Marcin Wójcik - przedstawiciel handlowy).

Życzymy udanych zakupów.

«powrót