2019-12-31

Działamy międzynarodowo!


Działamy międzynarodowo!

Branża hydrauliki siłowej to branża wymagająca wiedzy i doświadczenia oraz najwyższej jakości produktów. Dlatego nasza firma od samego początku swojej działalności stawia na produkty światowej renomy. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty największych producentów hydrauliki siłowej i pneumatyki takich jak:

Współpraca z tak międzynarodową "rodziną hydrauliki siłowej" jest wyjątkowo sprawna i szybka. Dlatego postanowiliśmy podjąć szerszą współpracę z dwiema firmami: UNIFLEX i Vitillo . Nasza firma została autoryzowanym dystrybutorem obu producentów w naszym kraju. Dzięki temu możemy zaopatrzyć wszystkich naszych klientów w produkty bezpośrednio od producenta, bez kosztów pośrednictwa i dużego oczekiwania na realizację zamówienia.

Vitillo

Od 10 lat współpracujemy z włoskim producentem zakuć, elementów złącznych, tulejek oraz węży hydraulicznych. W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości produkty Vitillo w atrakcyjnej cenie. Dzięki stałej współpracy i regularnym zamówieniom możemy zrealizować najważniejsze zlecenia dla małych jak i dużych przedsiębiorstw z naszego kraju.

UNIFLEX

W swojej ofercie posiadamy niezbędne maszyny do produkcji przewodów hydraulicznych jak: zakuwarki, skórowarki, przecinarki. Dodatkowo oferujemy liczne urządzenia naszego dostawcy takie jak: przewijaki do węży – ręczne i automatyczne itp. Jako autoryzowany dystrybutor Uniflex oferujemy Państwu niezbędne szkolenie z zakresu obsługi każdej maszyny, atrakcyjny leasing, serwis oraz korzystne ceny zakupu. Na naszej stronie za zakładce "do pobrania" zamieściliśmy katalog maszyn Uniflex (link), w którym znajdą Państwo niezbędne dane techniczne każdego produktu.

Więcej informacji o naszej współpracy z międzynarodowymi producentami hydrauliki siłowej, a w szczególności firm Uniflex i Vitillo uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 91 562 05 70 oraz w siedzibie naszej firmy w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8. Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00 oraz w soboty - 08:00 - 14:00.

Nasza firma poleca Państwu również całodobowy serwis hydrauliki siłowej pod numerem telefonu 665 820 777.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

«powrót