2020-01-22

Wszechstronne właściwości węży przemysłowych


Wszechstronne właściwości węży przemysłowych

Węże przemysłowe stosuje się w przemyśle ze względu na ich wszechstronne właściwości do których należą:

Nasza firma również w swojej ofercie posiada bogaty wachlarz węży przemysłowych, które mają szerokie zastosowanie w przemyśle.

W pierwszej kolejności możemy Państwu polecić węże ssawno-tłoczne, które również mają szeroki zakres zastosowania w transporcie paliw ropopochodnych oraz olejów, w tym technicznych, napędowych, hydraulicznych i mineralnych. Nasze węże ssawno-tłoczne, w zależności od typu, mogą pracować w zakresie temperatur -40 stC. do +100 stC. Dodatkowo posiadają wzmocnienie tekstylne oraz oplot z drutu stalowego. W stałej ofercie dostępne średnice: Ø19 do Ø90.

Kolejnymi ważnymi przewodami w przemyśle są węże do powietrza i wody. Do sprężonego powietrza polecamy węże SEMPERIT MP 20 EPDM, które pracują w zakresie temperatur -40 st. +95 st. o średnicy 6 mm - 38 mm. Polecamy także 20 barowy uniwersalny wąż MULTIPRESS, który ma zastosowanie w transporcie zarówno powietrza jak i wody. W przypadku transportu wody dysponujemy elastycznymi wężami austriackiej firmy SEMPERIT typu IW-6 oraz FKE. Ciśnienie robocze węża to 6 bar, a zakres temperatury to: -30 st./+70 st. Dostępne węże o średnicy 6 mm - 25 mm. W ofercie węży do wody posiadamy także węże do myjek ciśnieniowych, które pracują w temperaturze do 155 stopni C.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również węże innego przeznaczenia, w tym węże trudnościeralne firmy SEMPERIT. Węże te mają szerokie zastosowanie, szczególnie w budownictwie. Mogą być stosowane przy tynkowaniu i piaskowaniu, w transporcie betonu lub żwiru. Pracują one w zakresie temperatur: -35 st.C - +80 st.C przy ciśnieniu: 12 bar. Oferta nasza również obejmuje węże odciągowe. Te transparentne i bardzo elastyczne węże służą do odprowadzania odpadów powstałych przy obróbce drewna, a także do transportu materiałów ciernych i sypkich takich jak grysy, ziarna itp. mają również zastosowanie przy odprowadzaniu spalin i gazów. Zakres średnic: od DN25 do DN500.

Dodatkowych informacji o naszych wężach przemysłowych, jak i wężach hydraulicznych udzielimy Państwu osobiście w naszej firmie w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem produkcji przewodów hydraulicznych pod numerem telefonu: +48 781 566 667 (Ireneusz Osiadacz).

Polecamy i zapraszamy do stałej współpracy z naszą firmą.

«powrót