2020-01-31

Piszemy o naszej współpracy z Vitillo i Uniflex na naszym blogu


Piszemy o naszej współpracy z Vitillo i Uniflex na naszym blogu

Miło nam Państwa zaprosić do przeczytania nowego artykułu na blogu branżowym hydrauliki siłowej hydroblog.eu

Artykuł pt. "Firma Hydro-Flex autoryzowanym dystrybutorem Vitillo i Uniflex" zawiera informacje o naszej 10-letniej współpracy z największymi producentami elementów hydrauliki siłowej na świecie - firmie Vitillo i Uniflex. Nasza firma została także autoryzowanym dystrybutorem wymienionych producentów. Dzięki temu wszystkim naszym klientom możemy zaoferować produkty bezpośrednio od naszych producentów, co wiąże się z szybkością realizacji zamówienia oraz ceną zakupu.

Nasza oferta produktów Vitillo zawiera m.in. zakucia, elementy złączne, tuleje czy węże hydrauliczne. Oferowane produkty możemy polecić Państwu w wersji ocynkowanej, ale również wykonane ze stali nierdzewnej i cynk-nikiel. Trwałość i wytrzymałość naszych produktów w różnych warunkach pracy układu hydraulicznego jest wyjątkowo ważna. Dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na naszej stronie.

Polecamy również produkty drugiego naszego dostawcy firmy Uniflex. W szczególności polecamy profesjonalne maszyny do produkcji przewodów hydraulicznych takie jak:

Nasza firma zaprasza do zakupu maszyn Uniflex ze względu na niemieckie, solidne wykonanie, bezawaryjność i wytrzymałość. Więcej informacji o działaniu maszyn Uniflex udzieli Państwu nasz dział pod numerem telefonu +48 697 401 449 (Marcin Wójcik).

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

«powrót