2020-02-25

Rozdzielacz hydrauliczny w naszej ofercie


Rozdzielacz hydrauliczny w naszej ofercie

Rozdzielacz hydrauliczny to niezbędny element w pracy układu hydraulicznego. Jego zadaniem jest sterowanie kierunkiem ruchu cieczy znajdującej się w układzie. Ponadto urządzenie to odciąża pompę hydrauliczną podczas jej pracy w układzie.

Rozdzielacz to taki zawór, który montowany jest pomiędzy elementem zasilającym, a odbiornikiem, np. pomiędzy pompą i silnikiem. Urządzenia te stosuje się w rolnictwie, w maszynach przemysłowych i górniczych.

Nasza firma w swojej ofercie hydrauliki siłowej posiada rozdzielacze hydrauliczne monoblokowe jedno i wielosekcyjne oraz suwakowe. Urządzenia te mogą być sterowane:

W naszej ofercie znajdą Państwo również akcesoria takie jak:

Nasza kadra pracownicza służy Państwu doradztwem technicznym przy wyborze naszych produktów. Bowiem przy wyborze rozdzielaczy hydraulicznych bardzo ważna jest marka urządzenia, która gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie użytkowania. Dzięki najlepszej marce rozdzielaczy mogą Państwo liczyć na serwis i dostępność części zamiennych u sprzedawcy.

Więcej o naszych rozdzielaczach powiemy Państwu osobiście w naszej firmie w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8 oraz pod numerem telefonu +48 91 562 05 70.

Polecamy.

«powrót