2020-02-28

Zastosowanie rur hydraulicznych


Zastosowanie rur hydraulicznych

Rury hydrauliczne najczęściej wykorzystywane są w:

Rury hydrauliczne dzięki swoim parametrom technicznym mogą być wykorzystywane w najbardziej odpowiedzialnych i wymagających instalacjach. Wykonywane są z materiałów, które są pod ścisłą kontrolą i zgodne z certyfikatem 3.1 wg EN-10204. Rury hydrauliczne łączone są za pomocą nierdzewnych łączników rurowych, które są standardowo stosowane w armaturze precyzyjnej.

Nasz dział hydrauliki siłowej poleca Państwu rury precyzyjne bezszwowe. Nasze rury wykonane ze stali węglowej czarne i ocynkowane, jak i rury ze stali nierdzewnej. Średnice oferowanych rur: od 6 mm do 42 mm o różnych grubościach ścianek.

Polecamy także systemy mocowań, w tym uchwyty wykonane z polipropylenu (kolor zielony):

Polecamy także uchwyty z poliamidu (kolor czarny). Oferowane przez nas wszystkie uchwyty mają szerokie zastosowanie we wszystkich rodzajach instalacji rurowych i wężowych.

Więcej o naszych rurach hydraulicznych jak i systemach mocowań omówimy z Państwem podczas realizacji zamówień, które prosimy kierować na adres email: biuro@hydro-flex.pl

Zachęcamy także do odwiedzania naszego magazynu w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8, w którym znajdą Państwo produkty wysokiej jakości renomowanych producentów hydrauliki siłowej.

Zapraszamy.

«powrót