2020-05-19

Pompy hydrauliczne w sprzedaży


Pompy hydrauliczne w sprzedaży

Pompy hydrauliczne służą do zasilania napędu hydraulicznego odpowiednią ilością oleju pod wysokim ciśnieniem. Urządzenie to zamienia energię mechaniczną, którą dostarcza silnik napędowy na energię hydrauliczną, a zasilane są olejem roboczym o wysokim ciśnieniu oraz znaczej równomierności strumienia. Wyróżnia się następujące rodzaje pomp hydraulicznych:

Sprawne działanie pompy hydraulicznej zależy od odpowiedniej ilości oleju oraz jego lepkości. Również ważnym elementem sprawnego działania pompy hydraulicznej jest odporność na utlenianie się oleju, ponieważ obecność pęcherzyków powietrza w oleju niekorzystnie wpływa na niektóre elementy pompy. Wtedy też olej należy poddać procesowi filtracji.

W naszej ofercie posiadamy pompy hydrauliczne:

Nasze pompy mają szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, a głównie w budownictwie i rolnictwie. W stałej ofercie posiadamy głównie pompy zębate II grupy. Pozostałe sprowadzamy pod zamówienie klienta. Wszystkie nasze elementy dostępne są w naszym magazynie w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8.

Zachęcamy do realizacji zamówień kurierem, gdzie dostawa jest szybka oraz bezpieczna. Zamówienia prosimy kierować na adres email: biuro@hydro-flex.pl

Dodatkowych informacji o naszych elementach hydrauliki siłowej udzielimy również pod numerem telefonu +48 91 562 05 70.

Zapraszamy.

«powrót