2020-06-20

Bogata oferta maszyn i urządzeń Uniflex


Bogata oferta maszyn i urządzeń Uniflex

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem maszyn i urządzeń firmy Uniflex. Niemiecki producent maszyn do produkcji elementów hydrauliki siłowej znany jest ze swojej solidności, niezawodności i bardzo dobrej współpracy. Dlatego cenimy sobie zarówno wszystkie produkty, jak i współpracę. Natomiast wszystkim naszym odbiorcom maszyn i urządzeń Uniflex oferujemy niezbędne szkolenie z zakresu obsługi każdej maszyny, atrakcyjny leasing, serwis oraz korzystne ceny zakupu.

W skład profesjonalnych maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych firmy Uniflex zaliczamy:

Oczywiście pełne dane techniczne, jak i modele dostępne w stałej sprzedaży znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce - do pobrania.

W naszej stałej ofercie urządzeń Uniflex znajdą Państwo także mniejsze egzemplarze typu:

Jeśli poszukują Państwo innych urządzeń niemieckiego producenta, to zapraszamy do składania zapytań, a nasz dział maszyn odpowie na każde Państwa pytania. Służymy Państwu wiedzą i doświadczeniem z zakresu użytkowania maszyn i urządzeń tego producenta.

Zapraszamy także do odwiedzania mediów społecznościowych, gdzie zamieszczamy filmy z zastosowaniem maszyn Uniflex w codziennych pracach zakładów hydrauliki siłowej. Najwięcej takich pokazów znajdą Państwo na naszym profilu na FB, gdzie serdecznie zapraszamy.

Dodatkowych informacji o naszych maszynach firmy Uniflex udzieli nasz specjalista ds. Kluczowych Klientów pan Marcin Wójcik, tel. +48 91 819 00 76 i mob.: +48 697 401 449, email: marcin.wojcik@hydro-flex.pl

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą w zakresie sprzedaży maszyn i urządzeń firmy Uniflex.

«powrót