+48 91 562 05 70

2020-06-25

Elementy złączne hydrauliki siłowej


Elementy złączne hydrauliki siłowej

Elementy złączne hydrauliki siłowej to nieodzowna oferta naszego zakładu. Elementy te najczęściej wykorzystywane są do szybkiego i łatwego łączenia komponentów w układach hydraulicznych. Dlatego ważne jest, aby były najwyższej jakości. Nasza firma postawiła na produkty producentów światowej marki. Do głównych naszych dostawców należy włoska firma Rastelli Raccordi, która specjalizuje się wydajnych rozwiązaniach hydrauliki siłowej od 1952 roku.

W naszej ofercie asortymentów złącznych tego producenta znajdą Państwo elementy z gwintami metrycznymi, calowymi BSP, BSPT, UNF oraz ORFS. Polecamy także inne elementy takie jak:

Oferta elementów złącznych jest wyjątkowo bogata i zaspokoi potrzeby naszych klientów zarówno z całego kraju, jak i z zagranicy. Dlatego zachęcamy przedsiębiorstwa do podjęcia stałej i ścisłej współpracy z naszym zakładem hydrauliki siłowej i pneumatyki. Gwarantujemy produkty wysokiej jakości renomowanych producentów oraz szybką realizację zamówień, również wysyłanych firmami kurierskimi.

Zachęcamy do korzystania z naszych katalogów elementów złącznych dostępnych na naszej stronie w zakładce - do pobrania.

Więcej informacji o naszych elementach złącznych hydrauliki siłowej udzielimy Państwu pod numerem telefonu +48 91 819 00 76. Zamówienia prosimy kierować na adres: biuro@hydro-flex.pl

Zapraszamy.

«powrót