2020-06-30

Niezawodne węże hydrauliczne


Niezawodne węże hydrauliczne

Węże hydrauliczne to jeden z naszych handlowych priorytetów. Posiadamy największy w Polsce magazyn węży hydraulicznych marek: Vitillo, Exitflex oraz MulitPRESS. Węże hydrauliczne służą do przesyłu mediów roboczych takich jak olej hydrauliczny, smary czy też woda. Węże zasilają maszynę w moc przez to, że odbierają np. z pompy elektrycznej moc i kierują ją do innych elementów układu hydraulicznego takich jak rozdzielacze czy siłowniki.

Węże hydrauliczne z racji swojego przeznaczenia powinny cechować się następującymi parametrami:

Odpowiedni dobór węża hydraulicznego do konkretnego zadania zależy od wielu czynników, ale najważniejsze to:

W naszej ofercie hydrauliki siłowej znajdą Państwo szeroką gamę węży hydraulicznych cenionych na świecie producentów takich jak:

Dostarczamy Państwu węże z jednym, dwoma oraz czterema oplotami stalowymi, a także węże hydrauliczne sześcio-oplotowe. Nasze węży występują w zakresie średnic od DN05 do DN50 typu 1/2-SN, 1/2-SC, 4SP i 4SH, R13, R15 itp. Nasze amerykańskie specjalistyczne węże hydrauliczne typu SC (pojedyncze oraz podwójne) cechują się wysoką odpornością na ścieranie zewnętrznej warstwy gumy, co przekłada się na idealne zastosowanie w maszynach, jak np. MANITOU, JCB.

W naszej ofercie węży hydraulicznych popularne są kompaktowe węże hydrauliczne Exitflex typu 2SC GŁADKI oraz MultiPRESS typu 2SC, które cechują się podwójnym oplotem stalowym oraz cieńszą warstwą zewnętrzną gumy w porównaniu do węża 2SN. Dzięki temu węże te są bardziej elastyczniejsze i tym samym lżejsze.

Polecamy Państwu wszystkie węże hydrauliczne renomowanych producentów, ale zachęcamy Państwa również do realizacji zamówień na gotowe przewody naszej produkcji. Oferujemy przewody o dowolnej długości na ciśnienia robocze do 700 bar. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

«powrót