+48 91 562 05 70

2020-06-30

Niezawodne węże hydrauliczne


Niezawodne węże hydrauliczne

Węże hydrauliczne to nasza najbogatsza oferta z zakresu hydrauliki siłowej. Przewody hydrauliczne głównie służą do przenoszenia mocy oraz sterowania, a wykorzystywane są w urządzeniach, w których czynnikiem roboczym są np. oleje mineralne, emulsje wodno-olejowe, woda, gorące powietrze itp.

Przewody hydrauliczne z racji swojego przeznaczenia powinny cechować się następującymi parametrami:

Odpowiedni dobór węża hydraulicznego do konkretnego zadania zależy od wielu czynników, ale najważniejsze to:

W naszej ofercie hydrauliki siłowej znajdą Państwo szeroką gamę węży hydraulicznych renomowanych na świecie producentów takich jak:

W standardowej ofercie polecamy Państwu węże z jednym, dwoma lub czterema oplotami stalowymi, a także węże hydrauliczne sześcio-oplotowe. Nasze węży występują w zakresie średnic od DN05 do DN50 mm typu 1/2-SN, 1/2-SC, 4SP i 4SH, R13, R15 itp. Natomiast węże typu 4SP oraz 4SH (VITILLO) cechują się podwyższonym zakresem ciśnienia oraz większą elastycznością i trwałością. Amerykańskie specjalistyczne węże hydrauliczne typu SC (pojedyncze oraz podwójne) cechują się wysoką odpornością na ścieranie zewnętrznej warstwy gumy, co przekłada się na idealne zastosowanie w maszynach, jak np. MANITOU, JCB.

Nowością w naszej ofercie węży hydraulicznych są kompaktowe węże hydrauliczne Exitflex typu 2SC GŁADKI, które cechują się podwójnym oplotem stalowym oraz cieńszą warstwą zewnętrzną gumy w porównaniu do węża 2SN. Dzięki temu węże te są bardziej elastyczniejsze i tym samym lżejsze.

Polecamy Państwu wszystkie węże hydrauliczne renomowanych producentów, ale zachęcamy Państwa do realizacji zamówień na gotowe przewody naszej produkcji. Oferujemy przewody o dowolnej długości na ciśnienia robocze do 700 bar,a specjalizujemy się w produkcji kompletnych przewodów hydraulicznych wysoko, średnio i niskociśnieniowych. Wszystkie nasze przewody hydrauliczne spełniają oczekiwania naszych klientów. Zachęcamy do współpracy.

Więcej informacji o naszych wszystkich przewodach hydraulicznych uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 91 562 05 70 oraz w siedzibie naszej firmy w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8.

Polecamy.

«powrót