2020-07-24

Nowa usługa w naszej ofercie


Nowa usługa w naszej ofercie

Miło nam Państwu przypomnieć o naszej nowej usłudze - produkcji przewodów stalowych z wykorzystaniem technologii gięcia CNC. Nasze usługi obejmują gięcie:

Proces gięcia to rodzaj obróbki materiałów, który polega na trwałej zmianie krzywizn przedmiotu obrabianego. Proces ten jest stosowany w wielu dziedzinach przemysłu, głównie w branży metalowej. Cechuje się wysoką powtarzalnością elementów, wyjątkową precyzję geometryczną, precyzyjną kontrolę przebiegu procesu i ekonomicznością.

Nasza firma oferuje Państwu wyjątkowo wysoce dokładne i powtarzalne procesy o zakresie promieni gięcia od 20 do 200 mm. Wspomniana dokładność kąta gięcia wynosi ±0,1 stopni. Natomiast maksymalny kąt gięcia to 190 stopni, a maksymalna średnica zewnętrzna rurki stalowej to 38 mm.

Produkcja przewodów stalowych to kolejna ważne dla naszej firmy usługa skierowana do wszystkich naszych klientów, którzy cenią sobie precyzję i dokładność. Gwarantujemy Państwu wysokiej jakości usługi przy użyciu najlepszego sprzętu oraz dużej wiedzy naszych doświadczonych pracowników.

Polecamy także naszą własną produkcję przewodów i siłowników hydraulicznych oraz regenerację cylindrów. Wszystkie usługi świadczymy na miejscu, w siedzibie firmy w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8.

Zapraszamy Państwa do stałej współpracy z naszą firmą w zakresie produkcji przewodów stalowych jak i pozostałych usług związanych z hydrauliką siłową. Więcej szczegółów uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 91 562 05 70.

Polecamy.

«powrót