2020-07-30

Pneumatyka również ważna


Pneumatyka również ważna

Nasza firma działa zarówno w branży hydrauliki siłowej jak i pneumatyki. Obie te dziedziny idealnie się uzupełniają, dlatego nie mamy problemu w świadczeniu usług w obu dziedzinach.

Pneumatyka zajmuje się praktycznym wykorzystaniem urządzeń, w których przekazywanie energii i sterowanie realizowane jest za pomocą sprężonego powietrza jako czynnika roboczego. Głównie wyykorzystana jest w napędach i sterowaniach maszyn, urządzeń i procesów technologicznych. Dlatego nasza oferta skierowana jest do wszystkich firm zajmujących się z wykorzystywaniem napędów pneumatycznych i sterowaniem pneumatycznym.

W stałej ofercie znajdą Państwo następujące elementy pneumatyczne:

Dodatkowo oferujemy Państwu pozostałe elementy do pneumatyki takie jak:

Nasza oferta pneumatyki skierowana jest do wszystkich przedsiębiorstw działających w przemyśle np. górniczym, motoryzacyjnych, budowlanym czy rolniczym. Dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zarówno pneumatyki jak i hydrauliki siłowej. Służymy swoją wieloletnią wiedzą i doświadczeniem. Zamówienia realizujemy terminowo, a towar wysyłamy spedycją.

Więcej informacji udzielimy Państwu pod numerem telefonu +48 91 562 05 70 oraz w siedzibie naszej firmy w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8.

Zapraszamy do stałej współpracy z naszą firmą.

«powrót