2020-08-20

Niezawodne tuleje zaciskowe


Niezawodne tuleje zaciskowe

Tuleje zaciskowe wchodzą w skład naszej szerokiej oferty hydrauliki siłowej. Oferujemy Państwu najwyższej jakości tuleje zaciskowe renomownych producentów takich jak:

Polecane przez nas produkty to niezawodne, nowoczesne i bezpieczne tuleje zaciskowe pasujące do wszystkich typów węży hydraulicznych. W stałej ofercie znajdą Państwo tuleje uniwersalne do węży 1SC/SN 2SC/SN oraz tuleje do węży typu: 4SP, 4SH, R13 i R15 (inter-lock). Oczywiście nie może zabraknąć tulei do węży hydraulicznych jednooplotowych, dwuoplotowych i czterooplotowych. Posiadamy także tuleje zaciskowe do węży termoplastycznych i teflonowych.

W zakładce - do pobrania - znajdą Państwo katalogi, które zawierają pełny opis i dane techniczne naszych tulei. Zachęcamy do korzystania z takiej formy zamówienia, ponieważ zdecydowanie upraszczają procedurę zamówień oraz przyspieszają ich realizację.

Więcej informacji o tulejach zaciskowych uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 91 562 05 70. Zamówienia prosimy kierować na adres email: biuro@hydro-flex.pl Zamówiony towar wysyłamy spedycją, szybko i bezpiecznie.

Polecamy.

«powrót