2020-08-25

Szybkie łączenia układów hydraulicznych


Szybkie łączenia układów hydraulicznych

Szybkozłącza hydrauliczne pozwalają na łatwe, szybkie i bezpieczne połączenie elementów w bardzo solidny sposób. Dzięki specyficznej ich budowie możemy łączyć i rozłączać przewody hydrauliczne bez używania narzędzi. Dodatkowym atutem jest to, że zastosowanie szybkozłaczy wyjątkowo ułatwia zamianę wymiennych modułów hydraulicznych, tym samym oszczędzając czas i koszty.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór wysokiej jakości szybkozłączy renomownych producentów takich jak: DNP, Faster oraz Tema. Produkowane są ze stali zwykłej, nierdzewnej oraz mosiądzu. Oferujemy także zaślepki do naszych szybkozłączy hydraulicznych.

W skład naszego asortymentu wchodzą następujące rodzaje szybkozłączy:

Szybkozłącza hydrauliczne polecamy z gwintami metrycznymi oraz calowymi, na ciśnienia robocze do 700 bar. Posiadamy także szybkozłącza rolnicze skręcane starego typu z gwintami: 18x1,5 oraz 22x1,5. Dlatego też naszą ofertę kierujemy również do branży rolniczej.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą szybkozłączy zawartą w katalogach, w którym znajdą Państwo następujące typy:

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 91 562 05 70. Zamówienia prosimy kierować na adres email: biuro@hydro-flex.pl

Zapraszamy.

«powrót