2020-09-25

Cechy węży termoplastycznych


Cechy węży termoplastycznych

Termoplastyczność to cecha pozwalająca na wielokrotne przechodzenie w stan plastyczny podczas ogrzewania i twardnienie podczas ochładzania. Jest to bardzo wskazana cecha dla tworzyw sztucznych mających zastosowanie w prostym i szybkim procesie technologicznym w wielu dziedzinach przemysłu. Tworzywa termoplastyczne produkuje się z m.in. z materiałów:

W hydraulice siłowej termoplastyczność największe zastosowanie ma w przypadku węży termoplastycznych, które przeznaczone są do średnich i wysokich ciśnień. Podstawowymi materiałami z jakich są wyprodukowane to termoplastyczne polimery (np. poliester, poliamid, poliuretan), a wzmocnienie stanowią jeden lub dwa oploty tekstylne lub stalowe, pojedyncze bądź podwójne.

Najważniejsze cechy węży termoplastycznych to:

Nasza firma poleca Państwu bogatą gamę węży termoplastycznych. Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą węży termoplastycznych, jak i węży hydraulicznych renomowanych firm. Przypominamy, iż prowadzimy własną produkcję przewodów hydraulicznych wysoko, średnio i niskociśnieniowych. Oferujemy przewody o dowolnej długości na ciśnienia robocze do 700 bar.

Więcej informacji udzielimy Państwu pod numerem telefonu +48 91 562 05 70. Zapraszamy do siedziby firmy w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8, gdzie nasi doświadczeni pracownicy udzielą Państwu niezbędnych informacji o wszystkich rodzajach przewodów oraz ich zastosowaniu.

Polecamy.

«powrót