2020-09-30

Maszyny marki Uniflex


Maszyny marki Uniflex

Maszyny do produkcji węży hydraulicznych to oferta skierowana do zakładów hydrauliki siłowej zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Oferujemy Państwu najwyższej jakości maszyny niemieckiego producenta firmy Uniflex, która jest światowym liderem w produkcji następujących produktów:

Jako autoryzowany dystrybutor produktów Uniflex w swojej ofercie posiadamy także mniejsze maszyny i urządzenia niezbędne w codziennej pracy każdego zakładu hydrauliki siłowej i pneumatyki. W szczególności polecamy:

Polecamy Państwu także niezawodne i bezawaryjne następujące produkty Uniflex:

Wszystkim klientom oferujemy również bezpłatne szkolenie z obsługi i eksploatacji zakupionych urządzeń. Służymy wieloletnim doświadczeniem z zakresu sprzedaży i obsługi wszystkich maszyn naszego dostawcy. W szczególności zachęcamy osoby rozpoczynające działalność w dziedzinie hydrauliki siłowej do skorzystania z oferty zakupu najwyższej jakości maszyn do produkcji węży hydraulicznych firmy Uniflex.

Więcej informacji o maszynach i ich zakupie udzieli nasz dział sprzedaży: Marcin Wójcik, Specjalista ds. Kluczowych Klientów, telefon: +48 91 819 00 76, mob.: +48 697 401 449.

Zamówienia prosimy kierować na adres e-mail: marcin.wojcik@hydro-flex.pl

Życzymy udanych jesiennych zakupów.

«powrót