2020-10-20

Kompleksowa oferta elementów hydrauliki siłowej


Kompleksowa oferta elementów hydrauliki siłowej

Hydraulika siłowa stanowi filar naszej działalności. Działamy na rynku krajowym i zagranicznym zaopatrując naszych klientów w najwyższej jakości elementy do hydrauliki siłowej renomowanych firm takich jak: Vitillo, Eaton, EXITFLEX/POLYHOSE. Ponadto nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem firm: Uniflex (maszyny do produkcji węży hydraulicznych) i Vitillo (zakucia, elementy złączne, tuleje itp.) a także właścicielem węży hydraulicznych marki MultiPRESS.

Zajmujemy się także profesjonalną produkcją przewodów i siłowników hydraulicznych oraz ich regeneracją. Świadczymy również nowe usługi takie jak produkcja przewodów stalowych z wykorzystaniem technologii gięcia CNC. Zakres naszych możliwości obejmuje gięcie profili okrągłych, kwadratowych oraz prostokątnych, a w przypadku prętów przekrojów okrągłych jak i kwadratowych.

W skład stałej oferty hydrauliki siłowej wchodzą następujące produkty:

Natomiast do produkcji przewodów hydraulicznych polecamy maszyny:

W ofercie pneumatyki znajdą Państwo następujący asortyment:

Wszystkim naszym klientom służymy wieloletnią wiedzą i doświadczeniem z zakresu naszej działalności. Nasi pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach czy imprezach targowych. Staramy się rozszerzać swoją ofertę o nowe produkty i nowe usługi, o których piszemy na naszej stronie i na naszych profilach społecznościowych, gdzie serdecznie zapraszamy.

«powrót