2020-10-30

Bezpyłowe cięcie przewodów hydraulicznych


Bezpyłowe cięcie przewodów hydraulicznych

Przecinarki do węży hydraulicznych to maszyny służące do profesjonalnego cięcia wszystkich typów węży hydraulicznych. W trakcie cięcia węży hydraulicznych ważne jest, aby do środka nie przedostały się zanieczyszczenia, które mogłyby uszkodzić cały układ hydrauliczny. Dlatego stworzono bezpyłowe maszyny, których praca jest bezpieczna i niezawodna w każdych zakładach hydrauliki siłowej.

W naszej ofercie maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych firmy Uniflex polecamy w szczególności następujące modele przecinarek:

Tarcza TM C jest tarczą diamentową charakteryzującą się 7- krotnie dłuższą żywotnością, 2-krotnie szybszym cięciem węży, ponadto podczas cięcia uwalnia znacznie mniej dymu.

Wyżej podane modele dostępne są w naszej stałej ofercie, którą polecamy wszystkim zakładom hydrauliki siłowej, a w szczególności tym, którzy rozpoczynają działalność w tej branży. Jako autoryzowany dystrybutor oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi i eksploatacji zakupionych urządzeń. Służymy wieloletnim doświadczeniem z zakresu hydrauliki siłowej i pneumatyki.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

«powrót