+48 91 562 05 70

2020-11-23

Węże hydrauliczne marki MultiPRESS


Węże hydrauliczne marki MultiPRESS

MultiPRESS to nazwa naszej własnej marki, która nie różni się od renomowanych produktów czołowych producentów hydrauliki siłowej. Pod naszą nową marką MultiPRESS zakupić mogą Państwo węże hydrauliczne typu 1SN oraz 2SN.

Węże typu 1SN to węże z jednym oplotem stalowym i należą do najpopularniejszych przewodów w branży. Węże 1SN (jednooplotowe) mogą być stosowane do przesyłu wszelkiego typu rodzaju olejów czy płynów hydraulicznych. Mogą również służyć do przesyłu powietrza lub innych mediów w układzie hydraulicznym. Natomiast węże typu 2SN to węże dwuplotowe, czyli w swojej budowie mają dwa oploty stalowe. Wykorzystywane są w maszynach rolniczych, budowlanych czy urządzeniach przemysłowych.

Nasze węże MultiPRESS to także węże przemysłowe, które mają bardzo szerokie zastosowanie w wielu branżach przemysłu. W stałej ofercie polecamy Państwu następujące typy węży przemysłowych MultiPRESS:

Węże hydrauliczne i węże przemysłowe to podstawowa nasza oferta hydrauliki siłowej. Naszej firmie zależy, aby oferować naszym odbiorcom najwyższej jakości węże renomowanych firm, ale również te mniej znanych marek, a niczym nie ustępującym jakością tym światowym. Wybór odpowiedniego przewodu hydraulicznego zależy od wielu czynników, dlatego nasi pracownicy służą Państwu wieloletnim doświadczeniem w doborze odpowiedniego elementu.

Na naszej stronie w zakładce oferta znajdą Państwo bardzo bogatą ofertę wszystkich dostępnych u nas węży hydraulicznych. Przypominamy, iż zajmujemy się własną produkcją przewodów hydraulicznych, o których również przeczytają Państwo na naszej firmowej stronie oraz w mediach społecznościowych.

Dodatkowych informacji udzielimy Państwu pod numerem telefonu +48 91 562 05 70. Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 17.00, a w soboty od 8.00 - 14.00.

Służymy także całodobowym serwisem hydrauliki siłowej pod numerem telefonu +48 665 820 777.

Polecamy węże hydrauliczne MultiPRESS.

«powrót