2020-11-30

Bogata oferta usług w naszej firmie


Bogata oferta usług w naszej firmie

Nasza firma od początku swojej działalności w branży hydrauliki siłowej i pneumatyki działa w Stargardzie, w województwie zachodniopomorskim. Nasza działalność opiera się na rzetelnej obsłudze klienta z zachowaniem jak najwyższej jakości produktów oraz usług. Staramy się, aby nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży mogło służyć Państwu w kompleksowym zaopatrzeniu się w niezawodne elementy hydrauliki siłowej.

Standardowe usługi wykonywane w naszym zakładzie to:

Usługi wykonywane przez naszą firmę to nie tylko produkcja, ale także autoryzowana dystrybucja produktów największych producentów w naszej branży. Mowa o takich firmach jak: Uniflex i Vitillo. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi dostawcami z zagranicy mamy większe możliwości dostarczenia maszyn i elementów w szybszym terminie oraz bogatszej ofercie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą działalnością i obszerną ofertą w branży hydrauliki siłowej. Nasza firma to zgrany zespół profesjonalnych ludzi z pasją do zawodu, którzy nieustannie podwyższają swoje kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać coraz wyższym oczekiwaniom naszych klientów, jak i konkurencji.

Więcej informacji o naszych usługach i ofercie uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 91 562 05 70.

Zapraszamy do nas!

«powrót