2020-12-23

Skórowarki do węży hydraulicznych


Skórowarki do węży hydraulicznych

Skórowarki do węży hydraulicznych to nasza propozycja dla każdego zakładu hydrauliki siłowej. Jako autoryzowany dystrybutor maszyn firmy Uniflex, w szczególności polecamy Państwu bogatą ofertę maszyn naszego producenta, w tym właśnie niezawodne skórowarki do produkcji węży hydraulicznych.

Skórowarki do węży hydraulicznych to maszyny, które służą do usuwania zewnętrznej i wewnętrznej warstwy gumy w przewodach hydraulicznych. Polecamy Państwu dwa rodzaje maszyn:

Skórowanie węży hydraulicznych robimy po to, aby lepiej zabezpieczyć końcówkę przed wyślizgnięciem z węża. Dzięki tej czynności tuleja zaciskowa zakuta bezpośrednio na oplocie lepiej "trzyma" końcówkę węża, co przekłada się na lepsze i pewniejsze połączenie końcówki z wężem. Skórowanie węży cztero-oplotowych konieczne jest z uwagi na wymóg użycia stosownej armatury dla węży wysokociśnieniowych.

W naszej ofercie skórowarek firmy Uniflex polecamy następujące modele:

W stałej ofercie polecamy także inne niezbędne maszyny firmy Uniflex do kompleksowej produkcji węży hydraulicznych. Do tych maszyn zaliczamy:

Polecamy także mniejsze maszyny i urządzenia naszego producenta, które znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce produkty - inne urządzenia.

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie właściwego doboru urządzenia w zależności od potrzeb i zakresu Państwa działalności. Oferujemy również bezpłatne szkolenie z obsługi i eksploatacji zakupionych urządzeń. Natomiast osobom rozpoczynającym dopiero działalność w branży hydrauliki siłowej oferujemy pakiet startowy armatury (węże hydrauliczne, tuleje zaciskowe, końcówki do węży) w preferencyjnych cenach.

Więcej informacji udzieli Państwu nasz dział sprzedaży maszyn Uniflex - Specjalista ds. Kluczowych Klientów Marcin Wójcik, mob.: +48 697 401 449, e-mail: marcin.wojcik@hydro-flex.pl

Zapraszamy i polecamy niezawodne skórowarki do produkcji węży hydraulicznych firmy Uniflex.

«powrót