2020-12-23

Skórowarki do węży hydraulicznych


Skórowarki do węży hydraulicznychZaktualizowano 04.10.2023

Skórowarki do węży hydraulicznych to niezbędna maszyna dla każdego zakładu hydrauliki siłowej. Jako Autoryzowany Dystrybutor maszyn UNIFLEX dostarczamy naszym klientom wszystkie skórowarki dostępne w ofercie tego producenta. Maszyny Uniflex są marką numer 1 nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Skórowarki do węży hydraulicznych to maszyny, które służą do usuwania zewnętrznej i wewnętrznej warstwy gumy z węży hydraulicznych. Istnieją dwa rodzaje skórowarek:

Skórowanie węży hydraulicznych robimy po to, aby jeszcze bardziej zabezpieczyć końcówkę przed wyślizgnięciem z węża. Dzięki tej czynności tuleja zaciskowa zakuta bezpośrednio na stalowym oplocie lepiej "trzyma" końcówkę węża, co przekłada się na lepsze i pewniejsze połączenie zakucia z wężem hydraulicznym. Skórowanie węży czterooplotowych jest więc konieczne ze względów bezpieczeństwa. W takich przewodach występuje najwyższe ciśnienie. Dlatego też węże typu 4SH posiadają specjalną, wzmocnioną armaturę INTERLOCK.

W naszej ofercie skórowarek firmy Uniflex polecamy następujące modele:

W stałej ofercie polecamy także inne niezbędne maszyny firmy Uniflex do kompleksowej produkcji przewodów hydraulicznych:

Polecamy także mniejsze maszyny i urządzenia naszego producenta, które znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce produkty - inne urządzenia.

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie właściwego doboru urządzenia w zależności od potrzeb i zakresu Państwa działalności. Oferujemy również bezpłatne szkolenie z obsługi i eksploatacji zakupionych urządzeń. Natomiast osobom rozpoczynającym dopiero działalność w branży hydrauliki siłowej oferujemy pakiet startowy armatury (węże hydrauliczne, tuleje zaciskowe, końcówki do węży) w promocyjnych cenach.

Więcej informacji udzielą Wam nasi handlowcy: Marcin Wójcik e-mail: marcin.wojcik@hydro-flex.pl oraz Tomasz Skurtys e-mail: tomasz.skurtys@hydro-flex.pl

«powrót