2021-01-25

Szybkie łączenie przewodów hydraulicznych


Szybkie łączenie przewodów hydraulicznych

Szybkie łączenie przewodów hydraulicznych jest bardzo ważne m.in. w przypadku awarii czy wymiany przewodu. Szybkozłącza służą do szybkiego, łatwego i pewnego wykonywania rozłączalnych połączeń w układach hydraulicznych. Służą także do zabezpieczenia danego układu hydraulicznego przed zapowietrzeniem i utratą czynnika roboczego podczas ich rozłączania.

Szybkozłącza mają wiele zalet, ale najważniejszą jest ich budowa oraz szybkość zatrzaśnięcia. Bowiem zatrzaśnięcie takiego rodzaju złącza jest wyjątkowo proste – wystarczy wcisnąć wtyk do pasującego gniazda, a mechanizm sprężynowy zablokuje połączenie automatycznie, które przeważnie dokonuje się to za pomocą stalowych kulek wewnątrz wtyku.

Dobór odpowiedniego szybkozłącza jest kluczowy ze względu na takie czynniki jak:

Szybkozłącza dostępne są w wersji wtykowej oraz skręcanej. W naszej ofercie posiadamy szybkozłącza hydrauliczne na ciśnienia robocze do 700 bar, które wykonane są ze stali zwykłej, nierdzewnej oraz mosiądzu. A stałej sprzedaży oferujemy:

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą elementów hydrauliki siłowej na naszej stronie oraz w siedzibie naszej firmy w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8.

Nasz dział handlowy udzieli Państwu niezbędnych informacji o naszych produktach i usługach pod numerem telefonu +48 91 819 00 74, kontakt - Ireneusz Osiadacz, Specjalista ds. Techniczno-Handlowych. Zachęcamy do składania zamówień na adres e-mail: ireneusz.osiadacz@hydro-flex.pl

Polecamy.

«powrót