+48 91 562 05 70

2021-01-30

Modele zakuwarek do węży hydraulicznych


Modele zakuwarek do węży hydraulicznych

Zakuwarki do produkcji węży hydraulicznych to nasza priorytetowa oferta dla każdego zakładu hydrauliki siłowej. W ofercie maszyn służących do produkcji przewodów hydraulicznych znajdą Państwo właśnie zakuwarki do węży firmy Uniflex. Maszyny te cechuje wysoka jakość i solidność wykonania. Wszystkie maszyny Uniflex znane są na światowym rynku, co wiąże się z większą dostępnością części.

Do czego służą zakuwarki? Oczywiście do zakuwania (zagniatania) węży hydraulicznych. Sam proces zakuwania węży jest prosty, wystarczy uciąć przewód hydrauliczny na pożądaną długość – po czym do środka wkładamy odpowiednio dobrane metalowe końcówki – a na nie z kolei tulejki zaciskowe. Wreszcie, za pomocą specjalnego urządzenia zwanego zakuwarką bądź zaciskarką, scalamy wszystkie elementy, gdzie otrzymujemy jednolity, nierozerwalny przewód wraz z końcówką.

Kluczową cechą wszystkich przewodów hydraulicznych jest ich szczelność, głównie ze względu na wysokie ciśnienie jakim są one regularnie poddawane. Aby odpowiednio dopasować układ hydrauliczny i mieć pewność, że nie ulegnie on uszkodzeniu, stosuje się montaż odpowiednich końcówek na węże hydrauliczne – tzw. zakuwanie węży.

W stałej ofercie posiadamy zakuwarki ręczne i elektryczne. W skład zakuwarek ręcznych wchodzą następujące modele:

Natomiast oferta zakuwarek elektrycznych Uniflex zawiera takie modele jak:

Nasza firma, jako autoryzowany dystrybutor maszyn Uniflex, ma jeszcze większą możliwość sprawnego i szybkiego zamawiania samych maszyn, jak i części zamiennych. Dodatkowo przy zakupie maszyn nasi pracownicy przeprowadzą bezpłatne szkolenie z obsługi i eksploatacji zakupionych urządzeń. Natomiast osobom rozpoczynającym dopiero co działalność w branży hydrauliki siłowej oferujemy pakiet startowy armatury (węże hydrauliczne, tuleje zaciskowe, końcówki do węży) w preferencyjnych cenach.

Dodatkowych informacji udzieli Państwu nasz dział sprzedaży maszyn Uniflex - Specjalista ds. Kluczowych Klientów Marcin Wójcik, mob.: +48 697 401 449, e-mail: marcin.wojcik@hydro-flex.pl

Polecamy.

«powrót