2021-01-30

Modele zakuwarek do węży hydraulicznych


Modele zakuwarek do węży hydraulicznych Zaktualizowano 28.02.2023

Zakuwarka do węży hydraulicznych to niezbędne wyposażenie każdego warsztatu zajmującego się hydrauliką siłową. Dziś poznamy bliżej zakuwarki Uniflex oraz ich przykładowe modele. Ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji maszyn stawia firmę Uniflex w gronie światowych liderów tej branży. Urządzenia Uniflex są niezawodne w działaniu, solidnie wykonane i proste w obsłudze. Jako jedyne na rynku są także niesmarowalne. Dzięki temu to jedne z najczęściej kupowanych maszyn tego typu w Polsce.

Do czego służą zakuwarki? Oczywiście do zakuwania (zagniatania) węży hydraulicznych. Sam proces zakuwania węży wydaje się prosty. Wystarczy uciąć przewód hydrauliczny na pożądaną długość – po czym do jego środka wkładamy odpowiednio dobrane metalowe końcówki – a na nie z kolei tulejki zaciskowe. Za pomocą zakuwarki bądź, jak kto woli zaciskarki, scalamy wszystkie elementy i otrzymujemy gotowy przewód. Skomplikowane? Na początku na pewno, ale pamiętajmy, że praktyka czyni mistrza.

Naszym klientom dostarczamy zarówno zakuwarki ręczne jak i elektryczne. W skład zakuwarek ręcznych wchodzą następujące, przykładowe modele:

Natomiast oferta zakuwarek elektrycznych Uniflex zawiera takie modele jak:

Nasza firma, jako autoryzowany dystrybutor maszyn Uniflex, ma możliwość sprawnego i szybkiego realizowania zamówień na maszyny do produkcji przewodów. Zapewniamy doradztwo techniczne na każdym etapie zakupu, dostęp do części zamiennych i korzystne ceny. Dodatkowo zapewniamy bezpłatne szkolenie z obsługi zakupionych urządzeń oraz imienne certyfikaty dla każdej osoby kończącej szkolenie. Osobom rozpoczynającym działalność w branży hydrauliki siłowej oferujemy nie tylko nasze maszyny ale także pakiet startowy armatury (węże hydrauliczne, tuleje zaciskowe, końcówki do węży) w promocyjnych cenach.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

«powrót