2021-02-26

Złączki pneumatyczne w naszej ofercie


Złączki pneumatyczne w naszej ofercie

Złączki pneumatyczne wtykowe to najbardziej uniwersalne elementy stosowane w instalacjach pneumatycznych. Służą do łatwego, bardzo szybkiego i wielokrotnego podłączania przewodów i węży pneumatycznych do odbiorników.

Oferta naszej firmy zawiera wtykowe złączki pneumatyczne, które charateryzują się łatwą obsługą, co przekłada się na szybkość łączenia i podłączania przewodów pneumatycznych. Złączki wtykowe wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu, w tym spożywczym, farmaceutycznym czy chemicznym. Solidne ich wykonanie gwarantuje zachowanie szczelności oraz wysoką jakość i wytrzymałość całego układu pneumatycznego. Ponadto wtykowe złącza pneumatyczne to złącza wielokrotnego użytku, które nie tracą szczelności zarówno po stronie mechanicznej, jak i pneumatycznej przy kolejnych montażach. Natomiast przewód łączony nie ulega żadnej deformacji dzięki specjalnemu kształtowi użytej sprężyny zaciskowej.

Pneumatyka to ciekawe zagadnienie, które cieszy się dużym powodzeniem w naszej ofercie i polecić możemy Państwu również bogatą paletę:

Jeśli poszukują Państwo szerszej naszej oferty pneumatycznej, to zapraszamy do zakładki produkty – pneumatyka, gdzie znajdą Państwo większy wybór najwyższej jakości elementów do układów pneumatycznych.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu +48 91 562 05 70, pod którym uzyskają Państwo dokładniejszych danych technicznych o naszych wszystkich produktach.

Zapraszamy.

«powrót