+48 91 562 05 70

2021-03-25

Własna produkcja węży hydraulicznych


Własna produkcja węży hydraulicznych

Produkcja węży hydraulicznych wiąże się z wieloletnim doświadczeniem w zakresie hydrauliki siłowej. Nasza kadra pracownicza posiada umiejętności tworzenia wysokiej jakości przewodów hydraulicznych niezbędnych w układach hydraulicznych i pneumatycznych. Stargardzka produkcja opiera się na:

W ofercie naszych własnych węży hydraulicznych oferujemy przewody hydrauliczne wysoko, średnio i niskociśnieniowych. Wszystkie wyprodukowane przez nas przewody mają szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłowych, m.in. w rolnictwie, budownictwie, leśnictwie i cechują się wysoką jakością wykonania. Nasze przewody dostępne są w konkurencyjnej cenie i niczym nie odbiegają od węży hydraulicznych renomowanych producentów. Oczywiście w stałej ofercie węży hydraulicznych posiadamy szeroką gamę węży takich producentów jak Vitillo czy EXITFLEX.

Na stronie w zakładce hydraulika siłowa - produkty znajdą Państwo więcej informacji o naszej produkcji, wężach teflonowych i termoplastycznych oraz zakuciach do węży.

Dodatkowych informacji technicznych w zakresie produkcji przewodów udzieli Państwu nasz dział: "Produkcja siłowników i przewodów hydraulicznych" Piotr Szyłobryt, Starszy Specjalista ds. Techniczno-Handlowych, telefon: +48 91 819 00 78, mob.: +48 603 700 253, e-mail: piotr.szylobryt@hydro-flex.pl, produkcja@hydro-flex.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszej profesjonalnej produkcji węży hydraulicznych.

«powrót